Apple’ın Yeni 3.Nesil Airpods ‘ları

Paylaş!

Son zamanlarda herkesin kulağında gördüğümüz Apple’ın kablosuz kulakları 3.Nesil Airpods versiyonuyla tanıtıldı. Bir önceki modellerindeki özelliklerin birleştirilip güçlendirilmesiyle kullanıcılara ulaşacak olan yeni serinin 26 Ekim’de satışa çıkarılacağı duyuruldu.

Apple’ın verdiği bilgiye göre kulaklıklar önceki modellerin aksine boyutlarının kısaltılmasıyla dikkat çekiyor. Tüm kullanıcıların kulağına uyumlu standart modelde satışa sunulacak olan kablosuz kulaklıkların dikkat çeken bir diğer özelliği ise sıvılara karşı dayanıklı olarak üretilmesi olacak. Bunun yanısıra batarya ömrü 6 saat tam kullanıma kadar uzatılan kulaklıklar için sesi otomatik ayarlayıp optimize etmesini sağlayan adaptif EQ özelliği ile kullanıcılara ulaşacak.

AAC-ELD özelliği sayesinde  tam HD ses kalitesi sunan kablosuz kulaklıklar kulak içi kulaklık olması nedeniyle gürültü önleme özelliği sunmasa da iyileştirilen mikrofon özelliğiyle de kaliteli iletişim için başarılı bir araç olarak kullanıcılara sunuluyor.

3. Nesil Airpods Özellikleri

129 dolarlık fiyatıyla 26 Ekim’de satışa sunulacak olan kulaklıkların ön siparişleri bu hafta başlamakla birlikte, Ülkemizdeki resmi sitesindeki 3.Nesil Airpods satış fiyatı 1.999 TL olarak görünmekte ve rakiplerindeki muadil ürünlerin daha ucuz fiyatlara sahip olması bir eksi yaratsa da, Apple hayranları tarafından şüphesiz çok sevilecek ürünlerin Apple Airpods popülerliğini son hız devam ettirmesi bekleniyor.