Yeni IKEA Bluetooth Hoparlör / Lamba

Paylaş!

Hollanda merkezli montaja hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları satan IKEA ’nın ürün grubunu teknolojiyle birleştirerek müşterilere sunmaya başladığını daha önce kablosuz şarj özelliğine sahip masa ile anlatmıştık. İsveçli şirket şimdilerde ise ürün yelpazesine Spotify Tap özellikli Bluetooth hoparlör lamba kattığı sızdırıldı.

Şirketten sızdırılan habere göre IKEA, toza, yağmur gibi düşük basınçlı sıvılara karşı dayanıklı olan Vappeby Bluetooth hoparlör üzerinde çalışıyor. Görünüş olarak mantar şeklini andıran 2700K lamba özelliğini barındıran ürün, kullanıcıların karşısına Spotify Tap tuşuyla çıkması için hazırlanılıyor.

Samsung, Microsoft, Bose, Jabra gibi markaların bazı Bluetooth kulaklıklarında mevcut olan Spotify ’a tek tuşla ulaşma özelliği sayesinde kullanıcılar müzik keyiflerine kaldıkları yerden devam edebilecek yada kendilerine özgü müzik önerilerine düğmeye çift dokunarak ulaşabilecek.

IKEA Kablosuz Şarja Yeni Soluk Getiriyor – IKEA Masa altı kablosuz şarj aleti

USB Type-C girişle şarj edilebilen Bluetooth hoparlörlerin yarı performanslı ses ve aydınlık sağladığında 13 saate kadar kullanılabilecek bataryası sayesinde priz olmayan alanlarda, bahçelerde yada dışarı ortamında kullanılmak için kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmesi öngörülüyor.

IKEA Hoparlör Lamba Sızan görselde laptop yanında duruyor. Ürün boyutlarını görebiliyoruz.

IKEA ’nın geliştirdiği bu IKEA Bluetooth Hoparlör ürünle de yeniden anlaşılıyor ki mobilya şirketi olan İsveçli grup, ürün yelpazesini teknolojiyle entegre ederek çağa ayak uydurmaya devam edeceğe benziyor.