Başkasının Whatsapp Hesabına Nasıl Girilir?

Paylaş!

Hemen hemen tüm akıllı telefon kullanıcılarının kullandığı ve dünyadaki en çok indirilmeye sahip uygulamalardan biri de görüntülü konuşma, mesajlaşma ve paylaşım yapabilme özelliğine sahip Whatsapp uygulamasıdır. Bu konuda özellikle çiftler arasında sık sık dile getirilen bir soru vardır. Bu da acaba Whatsappta kiminle konuşuyor? sorusudur. Bunun dışında herkes bu soruyu merak etmektedir. Peki, merakınızı gidermek için başkasının whatsapp hesabına nasıl girilir?

Whatsapp Takip Programı

Bu tür bir girişimi gerçekleştirmek için ilk yapmanız gereken şey bir uygulama indirmektir. Birden fazla program bulunur. Fakat çoğu da yalan, yanlış bilgilerle dolu olmasının yanı sıra hiçbir şekilde amacınıza ulaştırmaz. Bu nedenle iyi bir yazılıma sahip ve kaliteli bir uygulama indirebilirsiniz. Örneğin, bu konuda başarılı uygulamalardan biri de MSPY for Phone olarak bilinen uygulamadır. Bu uygulamayı indirerek ilk aşamayı geçmiş olursunuz.

İzlenmesi İstenen Telefona Uygulamayı İndirmeden Evvel Hazırlıklı Olun

Bu takip programı istediğiniz tür uygulamaların en iyisidir denebilir. Bunun sürümü ise, kurmak istediğiniz telefona göre değişkenlik gösterebilir. İlk olarak cihaz internete açık ve rootlanmış olmalıdır. Ardından örneğin İOS yazılımlı bir telefon takip edilecekse iCloud yedekleme özelliğini aktif hale getirin. Aksi takdirde hedefinize ulaşmanız oldukça zordur.

Whatsap Yazışmalarına Erişim

Bu adımları yaptıktan sonra, acaba Whatsapp konuşmalarına erişebilecek miyim? diye kuşkuya düşmenize gerek yok. Çünkü MSPY bu amacınızı fazlasıyla yerine getirecektir. Yani başka birinin Whatsapp mesajlarını ve konuşulanları öğrenmek sizin için bir çocuk oyuncağı haline gelecektir. Yeter ki karşı telefonda, bu adımları harfiyen yerine getirin ve amacınıza ulaşın.

Her ne kadar karşı tarafın özeline müdahalede başarılı olsanız da, bu tasvip edilmeyecek bir durumdur. Ayrıca Whatsapp uygulamasının gizli bir şekilde takip edilmesi sonucunda doğabilecek herhangi bir yasal durumdan sorumlu olacak olan da sizsiniz. Bu noktayı bilmeniz de fayda var.