Bitcoin Kullanıcılarına Müjdeli Haber Whatsapp’tan

Paylaş!

Bitcoin Kullanıcılarına Müjdeli Haber Whatsapp’tan. Artık Whatsapp üzerinden Bitcoin, Litecoin ve Ethereum işlemleri gerçekleştiriliyor. Zulu Republic adlı bir blok zinciri platformu Whatsapp üzerinden Bitcoin alım satım yapılabileceğini duyurdu.

Zulu republic platformu Whatsapp’tan önce Bitcoin, Litecoin ve Ethereum alım satım işlemlerini Facebook Messenger ve kısa mesaj (SMS) ile yapıyordu. Şimdi ise Whatsapp üzerinden Lite.lm desteği ile bu işlemi gerçekleştireceğini duyurdu.

Zulu Repuclic’ten Kripto Piyasasında Yenilik

Blok zinciri platformu Zulu Repuclic’in açıklamasına göre Whatsapp üzerinden Bitcoin, Litecoin ve Ethereum alım satımı yapacak tüm şirketler bu işlemler için bir kanal açabiliyor. Zulu Republic’in yeni uygulamasını kullanmak isteyen tüm Kripto para piyasası kullanıcıları resmi sitesindeki linke tıklayarak kanal sahibi olabiliyor.

Yeni hizmetin şimdilik İngilizce ve İspanyolca olarak iki dili bulunuyor. Bu uygulamayı kullanacak olanlar Whatsapp bağlantısını indirerek ana ekranına yerleştirebiliyor. Böylece küçük kazançlarda sağlanabiliyor.

Facebook’un Whatsapp üzerinden sağladığı bu uygulamada muhatap Zulu Republic olarak gösteriliyor. Yapılacak tüm işlerde danışılacak yer bu blok zinciri platformudur.