DJI Phantom 4 Pro Hakkında Tüm Detaylar

Paylaş!

DJI Phantom 4 Pro Hakkında Tüm Detaylar

Drone camiasının lider firması DJI, Phantom 4 modelini daha da geliştirerek oluşturduğu yeni modeli olan DJI Phantom 4 Pro ‘yu duyurdu. İşte geliştirilmiş versiyon hakkıda bütün bilgiler.

Piyasada lider olan Çinli firma DJI, başarılı olan cihazlarla yetinmiyor ve sürekli yenilenerek piyasada daha etkin bir rol alıyor. Hem profesyoneller için hem de son kullanıcının isteklerini karşılayan firmanın yeni cihazı Phantom 4 Pro modelinin özellikleri neler ?

Boyut olarak herhangi bir değişikliğe gitmeyen DJI, kamerasında, sensörlerinde ve pil ömründe iyileştirmelere gitmiş. Daha iyi ışık dengesini sağlayan ve karanlık ortamlarda daha iyi performans sağlayan 1 inçlik CMOS sensörüyle 20 Megapiksel çözünürlük sunuyor.

Saniyede 60 kare videoyu 4K olarak kaydeden drone saniyede 14 kare de fotoğraf çekebiliyor. Çevresindeki engelleri kolayca fark edebilmesini sağlayan beş tarafında bulunan sensörlere sahip. Cihaz için akıllı telefon ya da tablete gereksinimi ortadan kaldıracak dahili ekrana sahip bir de özel kumandası var ve bunu ayrıca satın alıyorsunuz.

Drone keyfini pil ömrü belirler ve yeni pil ömrü de yaklaşık 30 dakika kadar. Ayrıca yeni uçuş modları da mevcut olan DJI Phantom 4 Pro nun fiyatı 1499 dolar. Eğer dahili ekranlı kumandasını da almak isterseniz 1799 dolar ödeyerek muhteşem görüntüleri kolay bir şekilde yönlendirerek kaydedebilirsiniz.

Aşağıdaki videodan ürünün tanıtım filmini izleyebilirsiniz.