E3 2019 Fuarında Cyberpunk Açıklaması

Paylaş!

E3 2019 Fuarında Cyberpunk Açıklaması. Tüm oyun firmalarının dört gözle beklediği E3 2019 fuarında RED’in en popüler oyunu Cyberpunk yeni oyununun çıkış tarihi açıklanıyor. Sabırsızlıkla beklenen fuar daha gerçeklemeden haberleri geliyor.

NeoGAF’ın üyesi Braldyr’dan gelen en son habere göre E3 2019 fuarı Cyberpunk çıkış tarihini açıklayacak. Braldyr daha önce Gear 5’in çıkış tarihini açıklamıştır. E3 2019 furarında CD Projekt RED’in popüler oyunu olan Cyberpunk 2077 için oyun geliştirme taktikleri konulu bir fragman gösterileceği de konuşuluyor.

E3 2019 fuarında Cyberpunk 2077 için tam bir tarih açıklanmayıp sadece bir tarih hedefleneceği de tahminler arasında yer alıyor. CD Projekt RED’in bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaması ise tahminleri doğrular gibi görünüyor. Ayrıca CD Projekt RED’in kendi bünyesinde de sorunlar yaşadığı ve sorunlar yüzünden kesin bir tarih vermemesi de tahminler arasında duruyor.

Daha önceki aylarda ortaya atılan Cyberpunk 2077’nin ne zaman çıkacağı hala merak konusu içerisinde yer alıyor. Bu oyunu severler sabırsızlıkla tarih bekliyor.