Samsung Galaxy J4 E-Posta Hesabı Nasıl Eklenir?

Paylaş!

Samsung Galaxy J4 telefonuna e-posta adresini ekleyip daha sonrasında, mail uygulamasından girerek mail gönderebilir ya da gelen mailleri görme imkânınız olabilir. Mail alanına e-posta adresiniz eklendiği zaman gelen mailler size bildirimle iletilir. Böylece sürekli giriş yapmanıza ya da açıp tek tak bakmanıza gerek kalmaz. İşleriniz hayli kolaylaşmış olur. Bunu yapmak için ise sadece Galaxy J4 telefonunuza sahip olduğunuz e-posta adresinizi kaydetmeniz yeterli gelecektir. Peki, samsung galaxy J4 E-Posta Hesabı Nasıl Eklenir?

Hesap Ekleme Kısmına Nasıl Ulaşılır?

Telefonunuzun ana ekranını açın. Ana sayfa ekranını alt kısmından başlayarak parmağınızla yukarı doğru sürükleme işlemini gerçekleştirin. Bu kısımdan sonra ayarlar yazan simgeye tıklayarak giriş yapın. Ayarların içerisinde cloud ve hesaplar yazan başlığı bulduktan sonra üzerine tıklayın. Karşınıza Google hesabınız ve Samsung hesabınızın yer aldığı bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda yer alan adreslerin hemen altında hesap ekle kısmı yer alır. Hesap ekle yazısının üzerine tıkladığınız zaman, telefonunuzda bulunan ve hesap ekleyebileceğiniz uygulamalar karşınıza gelir. Bu uzantılar arasından ise, E-posta yazan seçeneği seçmeniz gerekiyor.

Samsung Galaxy J4 Telefonuna Mail Adresi Ekleme

E-posta seçeneğini seçme işlemini tamamlayın ve E-mail hesabınızı ve şifrenizi istenen alana girin. Bundan sonrasında ise e-posta uygulamasının sizden istediği izinleri inceleyin. Sizin için izinler herhangi bir problem teşkil etmiyorsa, alt kısımda yer alan hayır ya da evet seçeneklerinden evet seçeneğini seçerek devam edin. Hesaplar kısmına geri dönüş yapın ve eklediğiniz e-posta adresinin bu alanda olup olmadığını tekrar kontrol edin. Bu alana başarılı bir şekilde eklenen adres diğer adreslerin altında görünecektir. Böylece Samsung Galaxy J4 telefonunuza e-posta adresinizi başarılı bir şekilde kaydetmiş olursunuz. ​​​​​​​