Fortnite’da İlginç Vantuz Hatası

Paylaş!

Fortnite’da İlginç Vantuz Hatası.Dünya üzerinde yer alan birçok oyuncunun Battle Royale alanındaki ilk tercihi Fortnite oluyor. Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve adına V8.10 dediği güncelleme ile beraber birçok yenilik oyuncuların ilgisini daha da çekmeyi başarmıştı. Bu güncelleme ile beraber gelen en dikkat çekici özellik ise, Vantuz Top adı verilen araç olmuştu.

Vantuz Top Hatası

Fortnite geliştiricileri tarafından oyuna yeni bir araç olarak eklenen ve adına Vantuz Top denilen aracı deneyen oyuncular, bir anda aracın dışında kalarak öldüklerini gördüler. Yüksek bir bölgeden iniş yapılırken düşmeden önceki hasarı önlemek için geliştirilmiş olan bu araç, daha oyuncunun bindiği andan itibaren oyuncuyu dışarı atarak öldürüyor.

Reddit Yorumcusunun Videosu

Fortnite oyununda meydana gelen bu garip hata ilk olarak Reddit forum sayfasında yer alan bir yorumcunun video kaydı ile ortaya çıktı. Fortnite cephesinden bu hataya ilişkin her hangi bir açıklama gelmezken, Vantuzlu Top adı verilen araç ile ilgili kısa sürede düzeltme yapılması bekleniyor.