Galaxy 10’un Yüksek Ekran Puanı

Paylaş!

Galaxy 10’un Yüksek Ekran Puanı.Teknoloji alanında oldukça fazla önem verilen inceleme platformlarından bir tanesi olan Displaymate son olarak Samsung tarafından piyasaya sürülen Galaxy serisinin son üyesi S10 modelinin ekran performansını değerlendirdi. Yapılan değerlendirmeden ise A+ verilerek tarihte bir ilke imza atılmasına neden oldular.

Rekor Puanın Detayları

Akılları cihazların belli kriterler ışığında değerlendirilmesi konusunda birçok platform vardır. Bu platformlar ise üyeler tarafından sıklıkla takip edilir, önem verilir. Bunların en popüler ve güvenilir olanlarından bir tanesi olan Displaymate popüler bir telefon olan Galaxy 10’u değerlendirmeye almaya karar verdi.

Yapılan inceleme sonucunda rekor bir puan elde eden telefonun ekranını özel kılan ise telefonun S9 serisine göre %17 daha parlak ve renk skalasının daha geniş olması olarak gösterildi. Ekran başarısı konusunda telefon aldığı son değerlendirme ile akıllara zirvede kendine yer edinecek bir telefon olacağı konusunda çıkarımlar getirmeye başladı. Ek olarak telefonun mavi ışık teknolojisini de çok iyi kullandığı ve pil ömrüne önem verildiği de eklendi.