Galaxy Note 10+ Tasarımı Açığa Çıktı

Paylaş!

Galaxy Note 10+ Tasarımı Açığa Çıktı. Samsung tarafından 7 Ağustos’ta resmi tanıtımı gerçekleştirilecek Galaxy Note 10+ tanıtımı öncesinde modelle ilgili tasarım detayları belli oldu.

Cep telefonu piyasasında rekabetin oldukça üst düzey bir şekilde yaşandığı 2019 yılında markalar ardı ardına yeni modellerini piyasaya sürüyor. Samsung tarafından 7 Ağustos tarihinde yapılacak resmi tanıtım öncesinde markanın en çok satan modeli olan Galaxy serisinin son telefonu Galaxy Note 10+ modeline ilişkin tasarım görselleri basına sızdığı görülüyor.

Resmi Belgeler İddiaları Doğruluyor

Galaxy Note 10+ modeli resmi olarak tanıtımı gerçekleşmese de modelin resmi olarak piyasaya çıkmadan önce sonuçlandırılması zorunlu olan doküman belgeleri iddiaları doğruluyor. Buna göre markanın S10 modelinde olduğu tek bir çentik ve ekranın tam ortasında yer alan ön kamera yer alıyor. Arka kısımda yer alan 4 kameradan 3 tanesi yatay şekilde yer alırken dördüncü kamera ise flaşın altında konumlandırıldığı görülüyor. Daha önceki modellere göre daha sportif çizgileri olduğu görülen bu modelde herhangi bir kulaklık girişi yer almıyor. Bu modelin 6,7 inç boyutunda, 162,5 mm x 77,6 mm olacağı ön görülüyor.