Galaxy Note10’dan Büyük Skor

Paylaş!

Galaxy Note10’dan Büyük Skor. Ünlü elektronik cihaz markası Samsung, Galaxy Note10’un Geekbench skorunu açıkladı. Samsung’un yeni amiral gemisi olarak işlem yapan Galaxy Note10, Geekbench’te resmi olarak listelere giriş yaptı. Exynos 9825 işlemciye sahip olan ve tam olarak 8 GB RAM’le ortaya çıkan Galaxy Note10, aldığı yüksek puanla adından söz ettirdi. Bu üstün performans sayesinde soru işareti bırakmayacağını da göstermiş oldu.

Samsung Galaxy Note10’u Duyuracak

Güney Koreli dev teknoloji markası Samsung’un yeni nesil amiral gemisi olacak Galaxy Note10’un duyurulmasına yaklaşık olarak üç hafta kaldı. Bugüne kadar ele geçirilen sızıntılar; bu cihazın tasarımı, dizaynı, işlemcisi, hafıza kapasitesi ve hatta satış fiyatı hakkında fikir edinmemizi sağladı.

Gerçekleşen son detay bilgi ise bu senenin en iddialı akıllı mobil cihazlardan biri olması düşünülen Galaxy Note10’un nasıl bir performans sergileyeceği konusunda fikir sahibi olmamızı ortaya koyuyor. Samsung Galaxy Note10, işlemcilerin dünya genelindeki performanslarını ekarte eden, bir çekirdekli ve çok çekirdekli sonuçları farklı farklı gösteren karşılaştırma platformu olan Geekbench’te ortaya çıktı.