Geleceğin Diş Fırçası Üretildi

Paylaş!

Geleceğin Diş Fırçası Üretildi. Ünlü marka oral b tarafından üretilen, suni zeka desteğiyle geliştirilen, Genius-X, akıllı mobil telefonun desteği ile kolay diş fırçalama alışkanlıklarını farklı bir şekilde ilerletmek için çalışmalar yapıyor.

Teknolojik konuların son derece hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde, rutin hayatı daha kolay bir hale getirmeye yönelik üretilen pratik cihazların ardı arkası kesilmiyor.

Oral B’den Yeni Model Diş Fırçası

Dünya ülkeleri arasında önemli bir yere sahip olan ünlü firma Oral B, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bu aralar adını sıklıkla duyduğumuz “akıllı” diş fırçaları için gelişim yapmaya devam ediyor.

Yapay bir insan zekası özelliklerine sahip olan diş fırçası, kullanıcısının diş fırçalama tekniklerini sırasıyla öğrenerek ağız ve diş sağlığı için en uygun yöntemleri yerine getiriyor. Özellikleri bitmeyen bu fırça, USB kablo bağlantısı ile hızlı şarj edilebilen akıllı mobil telefon destekli bu cihaz, ağız ve diş bakımına önem veren kullanıcıların her daim yanında taşınabiliyor. Şimdiden merak konusu uyandıran yeni model diş fırçası, kullanıcıların dikkatini çekiyor.