Google Maps’e Süper Özellik

Paylaş!

Google Maps’e Süper Özellik.Ünlü arama motoru Google Maps’e süper bir gizli mod özelliği geliyor. Popüler arama motorlarından olan Google’ın ve Android’in muhteşem harita uygulaması arasında yer alan Google Maps’e izlerinizi göstermeyecek nitelikte bir özellik şu anda yapım aşamasında ve çalışmalar devam ediyor.

Daha önce hiç gitmediğimiz ve bilmediğimiz bir yere giderken kesinlikle ihtiyaç hissettiğimiz navigasyon sistemi hizmetini bizlere ileten ve Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda yüklü olarak karşımıza çıkan Google Maps, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmakta asla sınır tanımıyor.

Gizli Mod

Bugünlerde gelen bir habere göre, Google Maps’te bıraktığınız izlerin daha sonradan görülmemesine imkan tanıyacak olan gizli mod özelliğinin navigasyon kullanıcılarına sunulacağı bilgisi verildi. Dün düzenlenen ve 2019 yılının en büyük Google organizasyonu olan Google I/O’da birçok Google hizmetine eklenecek yenilikler duyuruldu ve yapılacak olan iyileştirmelere yer verildi. Google Maps’de yapılan bu etkinlikte kendisine minikte olsa bir yer edindi. Google’ın verdiği bilgilere göre Google Maps’ın kısa bir süre içinde gizli moda sahip olacağı konuşuluyor.