Star Wars’tan Beyaz Perdeye Ara

Paylaş!

Star Wars’tan Beyaz Perdeye Ara.Geçtiğimiz yıllarda Disney tarafından satın alınan Star Wars, birçok kategoriye hızlı girişler yapmıştı. Ancak çok fazla kategoride markanın adının duyurulması, markanın adının başarısızlıklarla da anılmasına sebep oldu. Bu sebeple Star Wars film dünyasına bir süreliğine ara verecek olabilir.

Disney geçtiğimiz gün yayınladığı film listesinde Star Wars serisinde bulunan filmlere yer vermesine rağmen, bu filmlerin 2022 yılına kadar gösterime girmeyeceğini açıkladı. Yoğun olarak gösterimi sağlanan Star Wars, izleyiciye galaksinin tüm gizemini çok fazla filminde sunuyor. Bu sebeple bu filmlerin gösterilmemesinin izleyiciyi çok fazla etkilemeyeceği de düşünülüyor.

Bazı Filmlerde Yayın Devam Edecek

Bazı filmlerin Disney Channel’da yayınlanmaya devam edeceği belirtilirken, Marvel’da da çizgi romanlar tutkunları için devam ettirilecek. Bu sayede Star Wars markasına yeni bir başlangıç yapmış olacak. İzleyicinin bu konudaki düşünceleri merak edilirken, sizler de bu konudaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Disney, üç yıl ara verdikten sonra izleyicileri için Star Wars’ı daha yeni ve farklı özellikli detaylar sunarak yoğun bir kitle oluşturabilir mi?