iPhone için En Güzel Uygulamalar

Paylaş!

Uygulamalar insanların hayatını kolaylaştırır. Uygulamalar yoluyla birçok iş halledilebiliyor. Sosyal medyadan bankacılık işlemlerine, navigasyondan, e-mail hesaplarına kadar birçok farklı alanda geliştirilen uygulamalar aracılığıyla işlemler yürütülüyor. Bu yazıda, iphone için en güzel uygulamalar konusunda merak edilenler okuyuculara bildirilecektir.

Video İçin En İyi Uygulama

Kısa videolar çekmek isteyen ve bunu eğlenceli hale getirmek isteyenlere önerilebilecek en iyi uygulamalar arasında clips yer alıyor. İos’ta yer alan bu uygulama çeşitli emojileri videolarda kullanma imkânı da sunarak eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyor.

En İyi Film Uygulamaları

Film izlemek zamanı güzel geçirmek için en iyi uğraşlardan biridir. Film izlemek isteyenlere en iyi uygulamalardan birisi olarak Netflix önerilir. Netfix ABD’de kurulmuş olan dizi ve film yayını yapan bir kuruluştur ve aylık üyelik ücreti alınmaktadır.

Netflix dizi alanında bilinen tüm yayınların yanında kendisinin bizzat yapımcılığını üstlendiği dizileri de yayınlıyor. Tüm Dünya’da yaklaşık olarak 140 milyon kullanıcıya ulaşan Netflix alanında en başarılı yayın kuruluşu olarak hizmet veriyor.

En İyi Sosyal Medya Uygulamaları

İphone için en güzel uygulamalar denildiğinde sosyal medya uygulamaları ilk sıralarda yer alır. Pinterest bu sosyal medya uygulamaları arasında öne çıkıyor. Pinterest kişinin ilgi duyduğu konularda görsel materyalleri görmesini sağlayan bir uygulamadır. Bahçe, mimari, fotoğrafçılık, gezi, yemek ya da sanat konusunda tüm detaylı görsellerin yer aldığı bu uygulama dünya üzerinde milyonlarca üyeye sahiptir.

Buna ilave olarak, Twitter sosyal medya uygulamaları arasında en fazla dikkat çekenidir. Türkiye ve Dünya gündemini yakından takip etmek isteyenler ve insanların yorumlarını okumak isteyenlerin mutlaka indirmesi gereken bir uygulamadır. Twitter bu açıdan en fazla üyeye sahip sosyal medya uygulaması olarak en popüler olanıdır.

Instagram fotoğraf ve video paylaşımıyla öne çıkan bir sosyal medya uygulamasıdır. Fotoğraf ve videolarını arkadaşlarıyla paylaşılmasını isteyen üyeler bu platform üzerinden yayınlarını yapıyorlar. Tüm Dünyada bilinen bu uygulama tüm İphone kullanıcılarına da hitap ediyor ve iki kişiden birinin telefonunda yüklü olan bir uygulamadır. Uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.