Fiyat ve Performansa Göre En İyi Telefonlar

Paylaş!

Döviz kurunun yükseliş göstermesine bağlı olarak günümüzde telefon fiyatları bir hayli yükseliş göstermiştir. Akıllı telefon piyasasının 9 bin liralara kadar tavan yaptığı şu günlerde telefon üreticileri, orta segmentli ve fiyatlı telefonlar üretmeye odaklanıyor. Bu anlamda telefon kullanıcıları da fiyat ve performansa göre en iyi telefonlar konusunda bilgi sahibi olmak için araştırmalar yapıyor. İşte uygun fiyatlı ve aynı zamanda yüksek performanslı telefonlar

Huawei Mate 10 Pro

2017 yılının bitimine yakın piyasaya sürülen ve dikkatleri üzerine çeken Huawei Mate 10 Pro, hala etkisini sürdürerek güncelliğini koruyor. Kamera özellikleri bakımından yüksek performansa sahip olan model, P20 ve Honor 10 serilerinde tercih edilen Kirin 970 yonga mekanizmasından gücünü alıyor. Kullanıcılarına harika fotoğraflar çekme deneyimi sunan Huawei Mate 10 Pro, çift arka kameraya sahip bir model olarak Leica’nın başarılı örnekleri arasında yer alıyor.

Asus Zenfone 5z

Amiral gemi serisinin en yeni üyelerinden biri olan Asus Zenfone 5z, Snapdragon 845 yongadan gücünü alıyor. Kamera özellikleriyle kendine hayran bırakan model, iddiasını koruyor. Asus Zenfone 5 modeliyle tamamen aynı özelliklerle donatılan cihaz, işlemci kapasitesi ile farkını çiziyor. 3499 Tl’den balayan fiyatlarıyla performans açısından son derece başarılı olan model, günümüz trendlerini yakalamayı başarıyor.

Honor 10 Model Akıllı Telefon

Huawei’nin gençlere hitap eden Honor markasının en genç amiral gemisi Honor 10, fiyatına göre yüksek seviyede özellikler sunuyor. Kirin 970 yonga mekanizmasından aldığı gücü, çentikli full hd IPS ekranı ve kamera özellikleriyle son derece avantajlı bir model olarak piyasaya sürüldü. Türkiye’de 128 Gb depolama ve 4 Gb ram ile satışa sunulan Honor 10, supercharge teknolojisiyle hızlı şarj olabilme gücüne de sahip olmakla birlikte Android 8.1 oreo sürümü, EMUI 8.1 arayüzü ve diğer özellikleriyle fiyat performans açısından oldukça cazip bir seçenek olarak yer alıyor.