İphone’unuzun Adını Nasıl Değiştirirsiniz?

Paylaş!

Dünyanın en çok satılan markalarından birisi olan İphone, bu yıl 11. senesini kutlamaya hazırlanıyor. İphone, ilk günden günümüze kadar ürettiği ve piyasaya sunduğu her türlü ürün ile kullanan herkesin büyük beğenisini toplamayı başardı. Özellikle tasarım ve güvenlik konusunda adından oldukça söz ettiren İphone ürettiği her ürün ile piyasadaki diğer ürünlerin önüne geçmeyi başarmış durumda. Diğer tüm mobil cihazlarda görülen büyük bir sorun olan verilerin korunamaması özellikle son dönemlerde yapılan hacker saldırılarını arttırdı. İphone cihazlarda kronik bir arıza bulunmadığı taktirde casus yazılımlara kapalı olduğundan veri koruma hatası imkansız seviyelere ulaşmıştır. Tüm bu nedenlerden dolayı İphone cihazlar en çok tercih edilen cihazların başında gelmeye devam ediyor. Tüm bunlarla birlikte iphone’unuzun adını nasıl değiştirirsiniz? İphone mobil cihazlar kullanıcıya verdiği güven duygusunun yanı sıra kişiselleştirme imkanlarıyla da beğeni toplamış durumda. Kullanıcının kendisine özgü arayüz ve grafik belirleyebildiği cihazlarda yine kendisinin belirlediği cihaz adıyla da kullanma imkanı bulunmaktadır.

İphone Adını Değiştirme Nasıl Yapılır?

Piyasada bu kadar çok tercih edilmesinden dolayı en çok kullanılan İphone mobil cihazlar, kullanıcıya bir çok imkan sağladığı gibi kullanıcının belirlediği ismi verme imkanı da sunuyor. Cihazın ilk kurulum aşamasında belirlenen cihaz ismini daha sonraki dönemlerde istenilen zaman ve istenilen miktarda da değiştirmek mümkün durumda.

  • İphone mobil cihazlarda cihaz ismi değiştirmek için Ayarlar bölümüne giriş yapmakla işleme başlanır.
  • Daha sonra Ayarlar bölümü içerisinde Genel yazan ve mobil cihazla ilgili tüm genel ayarlamaların yapıldığı bölüme girilir.
  • Genel bölümü içerisine girildikten sonra en üstte yer alan Hakkında kısmına girilir.
  • Daha sonra, yine en üstte bulunan ve cihazın isminin yazılı olduğu bölüm olan Ad bölümüne girilerek cihaz adı istenilen bir isim ile değiştirilir.
  • Kullanılmak istenilen isim yazıldıktan sonra ekranın sağ al köşesinde bulunan Bitti butonuna basılarak işlem sonlandırılır.