Microsoft Office’i Nasıl Ücretsiz Kullanabilirsiniz?

Paylaş!

Microsoft Office, dünya üzerinde en sık kullanılmakta olan bir yazılım paketi olarak tanınmaktadır. İş ve eğitim alanlarında en çok kullanılmakta olan Microsoft Office yazılım programı içerisinde en yaygın olarak kullanılan uygulamalar; Power Point, Word ve Excel uygulamaları olarak bilinmektedir. Ancak yıllardır iş ve eğitim alanlarında en çok kullanılan Microsoft Office şirketinin yazılım paketleri, günümüzde teknolojinin de gelişmesinin etkisiyle yeni yeni gelişen ve kullanıcılar için bir alternatif olan diğer ofis yazılımları çıktıktan sonra eski değerini görememektedir. Bu sebepten ötürü de Microsoft Office’i nasıl ücretsiz kullanabilirsiniz? Sorusuna gün doğmaktadır. Çünkü Microsoft Office yazılım paketleri eskisinden daha da pahalı bir duruma gelmektedir. Bu sebeple Microsoft Office kullanıcıları bu yazılımı ücretsiz kullanmayı istemektedir. Günümüzde de Microsoft Office şirketi bu durumun farkına vardığı için bu yazılımların belli kurallar altında ücretsiz bir biçimde kullanımına izin vermektedir.

Microsoft Office Ücretsiz Online Kullanım

Microsoft Office şirketi, alternatif ofis yazılım şirketlerinin ücret konusunda daha uygun olduğunu fark ettiği zamandan beri office uygulamalarının hepsi internet tarayıcıları aracılığıyla ücretsiz online kullanıma izin vermektedir ve bu işlemleri gerçekleştirebilmek için bir yükleme yapılması gerekmemektedir.

Microsoft Office Ücretsiz Mobil Kullanım

Microsoft Office programlarını ücretsiz bir biçimde kullanabilmek için Android bir telefona sahip olmanız yeterli olacaktır. Android uygulama indirme merkezinde Microsoft Office uygulamaları bulunmaktadır ve bu uygulamaları telefonunuza indirerek ücretsiz bir biçimde bütün programları ve office araçlarını ayrı ayrı yükleyerek kullanabilmektedirler.

Microsoft Office Ücretsiz Deneme Sürümü

Microsoft Office uygulamalarını ücretsiz bir biçimde kullanmanın bir diğer yolu da deneme sürümünü 1 ay boyunca ücretsiz kullanmaktadır. 1 ay dolmadan üyeliğinizi iptal ettirdiğinizde bir ücret de kesilmemektedir.