Mobile’in Ön Kayıt Süreci Başladı: Call Of Duty

Paylaş!

Mobile’in Ön Kayıt Süreci Başladı: Call Of Duty.Activision’ın mobil cihaz platformlara da taşıdığı efsanevi ve popüler oyunu Call of Duty’nin ön kaydı Türkiye de dahil olmak üzere başladı.

Oyun severlerin favori oyunlarından olan ve ilk sırada yer alan Call of Duty, bilgisayarlardan ve konsollardan sonra sık kullanılan mobil cihazlara da indiriliyor.

Activision’dan Yeni Bir Sistem

Activision’ın üzerinde çalışmalar yaparak geliştirdiği sistemle Call of Duty: Mobile’ın 2019 yılı sonlarında ücretsiz olarak Android ve iOS mobil cihazlara geleceği konuşuluyor. Oyunla ilgili gelen haberler arasında, oyunun halka açık olan betasının ön kayıtlarının başlamış olması yer alıyor. Oyunun 2019 senesinin sonlarına doğru çıkacağı düşünülürse, daha çok uzun bir zaman olduğu görülüyor.

Fakat oyunu oynamak için sabırsızlananlar ön kayıt yaptırarak oyuna istediği anda erişebiliyor. Halka açık betanın ön başvuruları, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve diğer bölgeler için şu anda açık durumda. Oyunun bu beta sürümü yaz dönemine kadar kesinlikle yayınlanmayacak ve dolayısıyla herkes aktif olarak ulaşamayacak.