Nest Kameranın Yenisi Gün Yüzüne Çıktı

Paylaş!

Nest Kameranın Yenisi Gün Yüzüne Çıktı. Dünya devi Google yeni ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Çıktığı günden bu yana satın alanlar tarafından tam not alan Nest kameranın yeni versiyonu da piyasaya girmeye hazırlanıyor. Daha 2019 yılı başında ilk modeli çıkan Nest kameranın yenisi gelmeye hazırlanıyor. Lisans kayıtlarında görülen yeni Nest kamera dış ortamlarda kullanılıyor.

2019 yılı içerisinde üst üste yeni ürünler sunan Google, yeni cihazı ile güvenlik kamerası odaklı alıcıları bekliyor. İlk olarak Mayıs 2016 yılında NC 21 kodu ile piyasaya çıkan modelin NC 211 (Nest Cam 211) kodu Nest Cam Outdoor benzerlik gösteriyor. Cromecast ile modelin kodu olan A 0033 kodunun benzerlik gösterdiği söyleniyor.

Özellikleri

Yeni Nest kameranın en önemli özelliklerinden biri USB ve güç kablosu cihaza sabit yerleştirilir. Cihaz bluetooth ve Wi-fi özelliklerini de kolaylıkla kullandırıyor. Yeni Nest kamera daha önce tasarlanan ve iç mekânlarda kullanılan kameraya göre daha modern olarak görünüyor. Ayrıca yeni Nest Outdoor kamera su geçirmiyor. Kameranın tanıtımının ne zaman olacağı ise henüz bilinmiyor.