Netflix’te Yeni Bir Film

Paylaş!

Netflix’te yeni bir film. Nisan 2018 yılında Türkiye’de gösterime girmeden önce ABD ve Kanada’da gösterime giren film uzun bir aradan sonra ilk defa Netflix ‘te üyeleri ile buluşacak. 25 Aralık 2018’de Netflix üyelerine özel yeni bir film gösterime girecek. Türkçe ismi Yenilmezler olarak bilinen filmin adı Avengers İnfinity War olan filmi aynı zamanda Netfilix’in Türkiye’deki üyeleri de izleyecek. Fantastik Çizgi Roman Yayıncısı olan Marvel’in bir eseri olan film ilk defa izleyecekler için sabırsızlıkla beklenmektedir. Netflix farkı ile izlemek için aboneliğinizin bulunması gereklidir. Film içeriği fantastik, bilim kurgu, macera ve aksiyonlar ile dolu olup bu tarz filmleri aynı paydada buluşturacak özellikleri bünyesinde taşımaktadır.

Başarılı Bir Çalışma

Netflix’te yayınlanmadan önce yapılan açıklamalarda İnfinity War’ın alanında en iyi film olacağıdır. Filmde şu ana kadar Marvel’in canlandırdığı tüm karakterlere yer verilerek küçük bir şampiyonlar ligi konusu üzerine çekilmiştir.

Gösterime girdiği andan itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan İnfinity War gişe hasılatı en yüksek 4. film olma başarısını gösterdi. Netflix’te İnfinity War’ın dünyada başarısı ile hasılat rekoru kırarak alanında 4. sırada olan filmi ile 2018 bitmeden üyelerini ödüllendirecek. Farklı şekillerde yani sinema veya DVD olarak belki daha önceden Netflix üyelerinin izleme olanağı olduğu filmi Netflix farkı ile izlemek ve yüksek kalitede izlemek heyecan yaratacaktır. Aynı filmi bir kaç kez izlemek filmin ne kadar başarılı olduğunu ve benimsendiğinin bir gösterisi olarak Netflix farkı ile yeniden izlenecektir.

2020 Netflix ile Disney’in Ortaklık Sonu

Çevrim içi video izleme kanalı olan Netflix 2020 yılı sonunda Disney Film Şirketi ile olan yollarını ayıracak. Bir Disney Filmi olan İnfinity War Netflix’te yayınlanan son film olacaktır. Nedenine gelince Disney Film Şirketi kendi kanalını kuracağı için hiç bir çevrim içi video kanal şirketi ile antlaşmaya gitmeyerek kendi çevrim içi kanalında şirket filmlerine yer verecektir.

Disney ile antlaşması bitmeden önce bu film ile üye sayısını artırmayı planlayan Netflix 2019 itibari ile gösterime girecek Disney filmlerini yaptığı antlaşma gereği yayınlatamayacaktır.