Note 10’un Özellikleri

Paylaş!

Note 10’un Özellikleri. Samsung tarafından bir klasik haline getirilen Galaxy serisinin son sürümü olan Note 10 hakkında bazı detaylar paylaşılmaya başlandı. Cihazın son olarak tasarımı konusunda da bilgiler paylaşma yoluna giden firma bu kez de cihazın ekranı ve diğer özellikleri konusunda bilgiler verilmesine karar verdi. Resmi olarak şirket tarafından yayınlanmamasına karşılık güvenilir kaynakların ekran ve batarya konusunda bilgi paylaştıkları ortaya çıktı.

Çok Yakında

Samsung’un ürünü tanıtmasına ve kullanıcılar ile buluşturmasına çok az bir zaman kalarak detayların giderek artması kullanıcıların daha da merak etmesine neden oluyor. Yüksek performans sunması beklenen telefon için ortaya çıkan son özelliklerin kafa karıştırıcı olması akıllara soru işareti olarak yerleşti.

Yunanistan kanalından gelen bilgilere göre Samsung Note 10 adıyla yayınlayacağı telefonlarında değişik bir yol izlemeyi amaçlıyor. 1440*2960 şeklinde çözünürlüğe sahip olması beklenen telefonun 6.3 inç oranında da ekrana sahip olacağı bilgileri dolaşmaya başladı. Note 10 diğer telefonlardan farklı olarak ToF sensörü kullanım şansı da tanıyacak gibi duruyor.