S-Link Weber G30 ANC ve ENC Özellikli TWS Kulaklık

Paylaş!

Bugün sizlere S-Link Weber G30 ANC ve ENC özellikli TWS kulaklığını inceleyeceğiz. Bu arada, videomu beğenirseniz ve kanalıma abone olursanız, çok sevinirim. Şimdi devam edelim.

Kutunun içinden cihazın kendisi çıkıyor. İki çift yedek kulak tıpacı ve 1 adet USB tip C – USB tip A kablo bulunuyor. Ayrıca, kullanım kılavuzu da mevcut. S-Link Weber G30 modeli gayet şık bir kutu tasarımına sahip. Hem yuvarlak hatlara sahip hem de cebe rahat sığacak boyutta. Kutu üzerinde 4 adet LED bulunuyor ve logosunun hemen altında, şarjın ne kadar kaldığını gösteren dilimler var. Benim elimde incelediğim siyah bir model var ama aynı zamanda beyaz bir model de mevcut. Kutu, 400 mili amperlik bir bataryaya sahip. Kulaklıklar, kutunun içinden kolayca çıkıyor ve mıknatıslı yapısı ile kapak kolayca kapanıyor. Kulaklıklar, dikey olarak yerleştirilmiş. Kutu siyah, içi metal bir gri renkte. Kapak kapatıldığında, dışarıda gri bir şerit olarak görünüyor.

En büyük özelliklerinden biri, Weber G30 modelinin aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip olması. Bu özellik, aktif gürültü engelleme özelliği ile dışarıdaki aynı frekansta devam eden gürültüleri en aza indirir ve sizin bunları duymamanızı sağlar. Örneğin, dışarıda kalabalık bir yerde ya da etrafınızda hışırtılı gürültülü bir ortam var. Bu özellik sayesinde, dışarıdaki gürültüleri duymazsınız ve sadece müziğinizi ya da diğer sesleri duyarsınız. Bu kulaklıkların çok işlevsel olduğunu düşünüyorum .

Bluetooth 5.3

Bu kulaklıklar, Bluetooth 5.3 ile kolayca bağlanabiliyor ve ENC özelliği sayesinde telefon görüşmelerinizde çevresel gürültüleri önleyerek daha net bir şekilde sesinizin karşı tarafa ulaşmasını sağlıyor. Örneğin, sağ kulaklığa iki saniye basılı tutarsanız ANC özelliği devreye giriyor. Tekrar iki saniye basarsanız Transparan mod aktif oluyor. Bu mod ile dışarıda yürürken hem dışarının seslerini hem de dinlediğiniz müziğin sesini size vererek daha güvenli bir kullanım sağlıyor.

S-Link Weber G30 kulak içi kablosuz kulaklıkları günlük kullanım için yeterli ses ve bas seviyesi sunuyor. Ayrıca kulaklıklar ile oyun oynamayı düşünüyorsanız sol kulaklığa iki saniye basılı tutarak oyun moduna geçebilir ve sesteki ufak gecikmeyi neredeyse sıfıra indirebilirsiniz.

Sonuç olarak, S-Link Weber G30 modeli kulaklıkları, hem işlevsel hem de estetik açıdan çok güzel bir seçenek. Aktif gürültü engelleme özelliği, ses kalitesi, oyun modu ve pil ömrü gibi özellikleri ile gayet başarılı bir ürün. Ayrıca, aşağıdaki videodan detaylı incelemeyi ve ses kalitesinin örneklerini de görebilirsiniz.