Sony MRW-S3 Özellikleri

Paylaş!

Sony MRW-S3 Özellikleri. Ünlü elektronik cihaz markası Sony, dünyanın en aktif SD kart okuyucusu olan MRW-S3’ü ve özelliklerini düzenlenen bir etkinlikte duyurdu. Popüler marka Sony, profesyonel fotoğrafçılar için ürettiği, dünya genelinde en hızlı SD kart okuyucusu olma özelliğine sahip MRW-S3’ü resmen duyurdu. Fiyatı henüz netlik kazanmayan ürün, özellikleriyle dikkat çekiyor.

Sony’den Dikkat Çeken Bir Ürün

Japon teknoloji devi olarak örnek gösterilen Sony, en hızlı ve çok işlev gören USB-C girişli yeni ürününü tanıttı. MRW-S3 olarak isimlendirilen bu ürün, yapmış olduğu işlemlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sony’nin tanıtımını yaptığı MRW-S3’ün sonbahar ayı başlarında piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Ancak fiyatının ne olacağı hakkında bir bilgi paylaşılmış değil. Bu ürün, 2 adet USB-C ve bir tane USB-A (3.1) tipinde girişe sahip olacak.

USB-C girişlerinden birincisi ürüne bilgisayar bağlantısıyla giriş yapılabilmesi için kullanılacak. Yaklaşık 100 watt’a kadar kuvvet sunabilen MRW-S3, saniyede 1000 megabyte’a kadar veri akışı sağlayacak. HDMI girişine de sahip olacak ürün, 4K çözünürlüğündeki tüm videoları 30 fps oynatabilecek güce sahip olacak.