Tasarımcıdan M8 Gran Coupe Görseli

Paylaş!

Tasarımcıdan M8 Gran Coupe Görseli. BMW’nin şirket yetkilileri M8 Gran Coupe’nin şimdilik üretime hazır olduğunu açıklamaları ile birlikte bu seriye olan ilgi daha da büyüyor. Tanınmamış bir tasarımcı ise render olarak aldığı Amiral 8 ile M8 Gran Coupe’nin görünüşünü tasarlıyor ve bunu dijital ortamda yayınlıyor. BMW M8 Gran Coupe’nin ön izlemesi birkaç yıl önce görücüye çıkarılmış olsa da bu tasarımcının gösterdiği görüntüler gerçeğe daha yakın oluyor.

M8 Coupe’nin görseli ile M 50’nin dış görünümü birleştirildiğinde M8 Gran Coupe ortaya çıkıyor. M5/M5 ‘in verdiği heyecandan fazlasının M8 Gran Coupe’nin vereceği bildiriliyor.

M8 Gran Coupe ve M5 Competition

Yeni M8 Gran Coupe’nin dijital ortamda yapılan tasarımının daha maskülen bir tarz olduğu biliniyor. Aracın M donanımlarının lüks dizayn olduğu ve ince ayarlar yapıldığı konuşuluyor. Aracın fiyatını merak edenler ise M5 Competition ile M8 Coupe’ye bakıyorlar. Son satış fiyatlarına bakıldığında M8 Coupe 133 bin dolar ve M5 Competition ise 110 bin dolar civarında satışa sunuluyor. M8 Coupe model araçların dört kapılı olanları ise daha pahalı olduğu biliniyor.