Whatsapp Fake Numara Nasıl Oluşturulur?

Paylaş!

Sosyal medya mesajlaşma uygulamaları arasında en sık kullanılan uygulama Whatsapp olarak herkes tarafından bilinir. Bu uygulama sayesinde numaranız ile mesajlaşma ve arama gerçekleştirme olanağınız vardır. Uygulamayı kullanırken de telefon numaranız üzerinden işlem yapmanız sağlanır. Hattınızda takılı olan ve kurulum sırasında onaylanan telefon numaranız karşı taraftan görülür. Bunun olmasını istemeyen kişiler için ise Whatsapp fake numara nasıl oluşturulur? sorusu akıllara gelir. Numaranızın görünmeden sahte bir numara ile aynı şekilde program üzerinden mesajlaşma yapabilirsiniz. Bunun için kullanacağınız uygulamaya önem vermeniz gerekir.

Hangi Program Kullanılır?

Fake bir numara kullanarak mesajlaşmak için ilk olarak telefonunuza Secure Messenger SafeUM adı verilen programı indirmeniz gerekir. Bu uygulamayı indirdikten sonra oldukça kolay olan basamakları takip ederek kurulumu gerçekleştirmelisiniz. Uygulamayı kurduktan sonra ekrana gelen kısımdan giriş sayfasına ulaşmalısınız. Sign Up yazısına tıklayarak işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Üye Olmak

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi iki kez yazıp onayladıktan sonra Submit yazan kısma dokunmalısınız. Bu sayede üyelik işleminizi onaylamış olursunuz. Üyelikten sonra hangi numarayı kullanacağınızı görmek için yapmanız gereken ayarlar yani setting menüsüne tıklamak olmalıdır. Burada kullanacağınız sahte numarayı açık hali ile görebilirsiniz. Bu sayede artık sahte bir numara sahibi oluyorsunuz. Bir de numara alım işlemini tamamladıktan sonra bunu Whatsapp üzerinden kullanılır hale getirmeniz gerekir.

WhatsApp’ta Kullanmak

Numaranızı aldıktan sonra whatsapp uygulamasını indirmelisiniz. Ardından kurulum aşamasında kullanacağınız numara yerine sahte numaranızı yazmalısınız. Sahte numaranıza gelen mesaj SafeUm uygulamasında gözükecektir. Buradan onay numarasına ulaşabilir ve ardından bu numaraları yazarak WhatsApp uygulamasını tamamlayabilirsiniz. Artık istediğiniz numara ile konuşmaya ve görüşmeye başlamak için herhangi bir engeliniz olmayacaktır. Konuştuğunuz kişiler sizin sahte numaranızı göreceklerdir.