WhatsApp’a İki Bomba Özellik

Paylaş!

WhatsApp’a İki Bomba Özellik.Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ın beta uygulamalarına iki bomba özellik eklendi. Android sürümü beta uygulaması için gelen güncelleme ile grup sohbetlerine davetiye özelliği eklendi. iOS beta uygulaması için de gelecek güncelleme ile gelişmiş arama seçenekleri ekleneceği duyuruldu.

En Popüler Mesajlaşma Uygulaması

Dünya’nın en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp uygulamasına hem Android hem de iOS beta sürümleri için güncelleme yayınlandı. Yaklaşık olarak bir hafta kadar önce iOS uygulamasında getirilen grup sohbetlerine davet özelliği Android beta uygulamasına da getiriliyor.

Ancak bu özellik henüz geliştirilme aşamasında olduğu için hem iOS Beta hem de Anroid Beta sürümleri için kullanıma sunulmuş değil.

iOS İçin Gelişmiş Arama Seçeneği

Gelecek olan yeni güncelleme ile Whatsapp uygulaması içerisinde geçmiş sohbetlerle ilgili olarak arama yapmak daha da detaylandırılacak. Geçmiş dönemde yapılmış olan anahtar kelime aramalarının da listeleneceği Whatsapp arama motorunda sadece kelime ile arama yapmak değil, video, fotoğraf, GIF gibi medyaları da arama yaparak bulmak mümkün olacak.