Windows 10 Güncellenmesi Nihayet Yayınlandı

Paylaş!

Windows 10 güncellemesini kullanıcılara sunacak olan Microsoft, çok sayıda önemli gelişmelere imza atıyor. Windows 10 güncellemesi ile birlikte artık akıllı telefonlarınızı bilgisayarlarınıza bağlama şansına sahipsiniz. Böylelikle fotoğraf ya da mesajları çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde gönderme ve alma imkânı elde edebiliyorsunuz.

Windows 10 ile birlikte gelen yeni güncellemeler sayesinde artık işlemlerinizi çok daha hızlı ve sorunsuz olarak halledebileceksiniz.

Windows 10 Güncellemesi İle Giderilen Hatalar

Windows 10 güncellemesi ile birlikte birçok hata da ortadan kaldırılmış oldu. Mesela artık bu uygulama ile ilgili kayıt defteri anahtar silinmesi durumu ortadan kalkmış oldu. Web linkinin görev çubuğu üzerinde sabitlenmesine engel olan hata da artık giderilmiştir. Yeni güncelleme sayesinde fotoğraflar posta uygulamasında açıldığı zaman çalışmama sorunu düzeltildi.

Zaman çizgisi özelliğinde iken dosya gezgininin çalışmayı sonlandırması durumu da artık yeni güncelleme ile yaşanmayacaktır. Yeni güncelleme ile birlikte artık cihaz ya da uygulama uygunluğunu ölçen sorun da giderilmiş oldu.