WordPress Etkinliği Nedir? Ne Zaman Yapılacak?

Paylaş!

Türkiye’nin en büyük Wordspress etkinliği birçok kişiye katkı sağlayacak, kendini geliştirmek isteyen insanların buluşma noktası olacak çok büyük bir etkinliktir. Peki, WordPress Etkinliği Nedir? Ne Zaman Yapılacak?

Etkinlik Ne Zaman ve Nerede Yapılacaktır?

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki Türkiye’nin en büyük WordPress etkinliği birbirinden değerli birçok konuşmacılara ev sahipliği yapacaktır. Değerli konuşmacılar internetin en önemli yönetim sistemi olan WordPress’in geçmişini, gelişimini ve gelecekte insanlara sunacağı güzellikler hakkında bilgiler verecek.

Kullanıcıların merak ettiği cevaplandırılmasını beklediği soruların her biri bu etkinlikte açıklığa kavuşacaktır.Wordpress etkinliği geçen sene sponsoru olduğu gibi yine Türkiye’nin lider hosting firması Nasro’nun desteğiyle saat 10:00-16:00 arasında 5 Mart 2020 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Ancak belirtilmesi gerekir ki biletler sadece 600 kişiyle sınırlıdır. Etkinliğe katılmak isteyenler biletlerini önceden almalıdır, alınmadığı takdirde bilet alımı için çoktan stoklar bitmiş olması muhtemeldir.

Etkinlikteki Katılıcımlar ve Konuşulacak Konular

Group M Data&Teknoloji Direktörü Aykut Aslantaş, Fintechtime Yazı İşleri Müd. &Teknoloji Yazarı Funda Güleç Yalçın, ICS Defense Yazılım Geliştirme Takım Lideri Erhan Yakut, shiftdelete.net Kurucusu Hakkı Alkan, yoldaolmak.com Kurucusu Kemal Kaya, İnvictus Europe Yönetici Ortağı Mehmet İnce, WP Okulu Kurucusu Fikret Tozak, Bloomberg Businesswek Teknoloji Yazarı Atıf Ünaldı ve BKM Express Ürün Yönetimi Direktörü Antar Turgay gibi birbirinden değerli konuşmacılar WordPress ile başarıya giden yolu, E-ticaret siteleri için Wordpress’in nasıl kullanılması gerektiği, WordPress eklentileriyle daha iyi bir Seo Performansının nasıl alınacağı ile ilgili çok önemli bilgiler vereceklerdir.

WordPress etkinliğine Nasıl Kayıt Olunur?

WPFest2020 için gerisayım tarihi başlatıldı. Öncelikle standart bilet ve gold bilet olmak üzere 2 çeşit bilet bulunur. Standart bilet, belirli bir oturma düzeni olmaksızın etkinlik katılımı sağlayan indirimli olan bir bilettir. Gold bilet ise ön sıralarda oturmak isteyenler için, aynı zamanda hızlı geçiş sağlamak ve isme özel yaka kartı ile etkinliği ön sıralardan izleme fırsatına sahip olmak isteyenler içindir.

WordPress etkinliğinde 2020 senesindeki bilet fiyatlarında, standart biletin fiyatı 39 Türk lirasıyken gold bilet fiyatı 99 Türk lira olarak satışa sunulmuştur. Ancak dikkat edilmesi gerekir ki bilet stokları yalnızca 600 koltuk ile sınırlıdır.