YouTube Premium Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş!

Youtube Premium, bir Youtube Müzik aboneliğindeki reklamsız akış, indirilebilir içerik, arka plan oynatma vb. gibi hizmetler ile birlikte reklamsız bir Youtube deneyimi ve Youtube Orijinal içeriğine erişim dâhil her şeyi içerir. Ayrıca, çevrimdışı görüntüleme için Youtube videolarını indirme yeteneğini kazanırsınız. Ancak Youtube Premium hakkında kullanıcılar tarafından bilinenler genelde bununla sınırlıdır. İşte youtube premium hakkında bilinmesi gerekenler

  1. Reklamsız!

YouTube, izlemek istediğiniz videodan önce otomatik olarak oynatılan videodan önce gösterilen reklamlarla dolu. Bazıları belirli bir süre sonra (genellikle beş saniye) geçebilirsiniz, ancak bazılarını yapamazsınız. YouTube’u çok kullanıyorsanız, reklamları beklemekten nefret edebilirsiniz. Ancak YouTube Premium ile bunlardan kurtulabilirsiniz

  1. Youtube Müzik

YouTube Müzik, YouTube tarafından yürütülen bir müzik akışı hizmetidir ve yalnızca bir YouTube Müzik aboneliği alabilmeniz için YouTube Premium aboneliği ile birlikte gelir. Spotify, Amazon Music veya Apple Music gibi, bu servis geniş bir katalogdan müzik akışı yapmanıza olanak tanır. Reklamsız müzik, çevrimdışı indirmeler ve Android ve iOS uygulamalarında arka planda müzik dinleyebileceksiniz. Ayrıca, masanızdan dışarı çıkanlar için bir masaüstü oyuncusu da sunuyor.

  1. YouTube Orijinalleri

YouTube, yalnızca bir grup başka içerik oluşturucu videoya ev sahipliği yapmakla kalmaz, aynı zamanda YouTube Orijinalleri adlı orijinal içeriklerine de sahiptir. Bu gösteriler sadece YouTube Premium abonelerine açıktır ve çok çeşitli türlere sahiptir. YouTube kesinlikle Netflix veya Hulu gibi bir kütüphanenin büyüklüğüne sahip değildir, ancak geliştirme konusunda çok fazla şov ve çok sayıda eleştirmen ve izleyici ile iyi bir performans gösteren bir dizi şovları var.

  1. Fiyatı Ne Kadar?

Şu anda ilk kez YouTube Premium’a abone olmak istiyorsanız, tüm bu harika avantajlara erişmek için $11.99 / ay harcayacaksınız. Ancak, zaten bir YouTube Red abonesiyseniz, hizmeti biraz daha ucuza alabilirsiniz.