Swarm Hesabı Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Paylaş!

İnsanların bulundukları yerleri takipçileri ile paylaştıkları, mekanlar hakkında yorum bildirdikleri bir uygulama olan Swarm bilmediğiniz bir yerde görüş ve önerileri takip ederek güzel keşifler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Uygulama güvenlik ayarları sayesinde herhangi bir açığa neden olmadan kullanıma da olanak sağlamaktadır. Hesap açmak ücretsiz olup, hesabınızı geçici olarak kapatma şansınız bulunmaz. Bu bilgiye sahip olmayanlar swarm hesabı geçici olarak nasıl kapatılır? sorusunun cevabını aramaktadır. Hesabınızın sadece tamamen kapatılması yoluna gidilebilmektedir.

Swarm Hesabı Kapatma

Swarm hesabınızı kapatmaya karar verdiğinizde bunu mobil uygulama üzerinden yapma şansınız bulunmaz. Bir bilgisayar üzerinden giriş yapmanız ve hesabınıza erişmeniz gerekir. Aksi halde hesabınız ile alakalı işlem yapmanız olanaksızdır. Bilgisayarınızdan Foursquare adresine giriş yapınız. Hesabınıza giriş yapınız. Bağlantı ve hesap detaylarınız üzerinden hesap silme sekmesine geliniz. Sizden swarm olarak işleme devam edebilmek adına tekrar şifre isteyecektir. Giriş yapınız ve ekranda Foursquare ve Swarm’dan ayrılıyor musun? yazısı çıkıncaya kadar bekleyiniz.

Hesabın Silinmesi

İşlemlerden hemen sonra Delete Account yazısı çıkacaktır. Bu sekmeye tıkladıktan sonra hesabınız silinecektir. Bazı kullanıcılar bu yazı ve buton ile karşılaşamadıklarını bildirmektedir. Bunun nedeni Facebook ile giriş yapıldığında hesaba bir şifre belirlenmemiş olacağından dolayıdır. Hesabınıza şifre oluşturduktan sonra tekrar hesabı silme menüsü üzerinden devam edebilir ve hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Swarm’da Hesap Dondurmanın Yolu Yok Mudur?

Diğer sosyal medya hesaplarında kullanılır olduğu için Swarm kullanıcıları da hesaplarını dondurma imkanları olduğunu düşünmektedir. Facebook, Instagram gibi uygulamaların aksine hesap dondurma özelliği yoktur. Delete Account sekmesine tıkladıktan sonra hesabınızdaki tüm veriler ve kullanıcı bilgileriniz geri dönemeyecek şekilde silinecektir. Bunu bilerek hesabınızla ilgili işlem yapılması daha doğru olacaktır.