Akıllı Cihazların Yeni Gözdesi KDX Mobile Yeni Cihazını Görseller İle Tanıttı

Paylaş!

Akıllı Cihazların Yeni Gözdesi KDX Mobile Yeni Cihazını Görseller İle Tanıttı. Her geçen gün yeni modellerin çıktığı akıllı telefon piyasasına yeni sayılabilecek bir giriş yapan KDX Mobile şirketi, bu piyasaya giriş için tasarladığı cihazını görseller ile tanıttı. Modelin ismine ise KXD K30 adı verildi. Bilindiği üzere akıllı telefon piyasasına 2008 yılında adımını atan KDX Mobile şirketi, diğer mobil cihaz şirketlerine göre oldukça yeni bir yapıya sahip. Uyguladığı doğru politika ve üretim sayesinde yaptığı satış oranı ay bazında bakıldığında bir milyonun üzerine çıkmış görünüyor.

Yakaladığı bu başarı ile Çin’de en büyük satışı yapan akıllı cihaz şirketleri arasındaki yerini aldı. KDX Mobile yeni modeli olan KXD K30 cihazına ait yeni görseller paylaşarak insanları heyecanlandırdı. Cihazın tasarımı oldukça muazzam bir görüntüye sahip. Bununla birlikte içerisinde oldukça güzel özelliklerin yer aldığı da şirketin yapmış olduğu açıklamada yer alıyor. Özellikle akıllı cihaz severlerin merakla beklediği bu cihazın piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. Cihazın dış tasarımı ile ilgili görseller paylaşan şirket, bu cihaz ile büyük başarılar elde etmeyi planlıyor. Özellikle yapılacak olan satış miktarında eski cihazlarına nazaran daha yüksek miktarlarda satış bekleyişi içindeler. Cihaz için tasarlanmış iki renk seçeneğinin yer alması insanların zevkine göre düşünülerek tasarlandığı bir cihaz olduğunu gösteriyor.

Cihazın Özellikleri Gerçekten Heyecan Verici

KXD K30, 5,7”, 18:9 HD+ özelliklere sahip muazzam bir görüntü kalitesine sahip olarak tasarlanmış. Ayrıca bu cihazı farklı kılan özelliklerden bir tanesi de şirketin akıllı cihaz piyasasına giriş cihazı olmasıdır.

Özellikle 3 GB RAM 32 GB gibi depolama hafızasına sahip olması bu cihazı akıllı cihaz piyasasında üst sıralara taşıyacak özellikler olarak dikkat çekiyor. Rakiplerini kıskandıracak şekilde tasarlanmış olan bu cihazın arka kamerasında bakıldığında 13 MP ve 8 MP olmak üzere iki kamera yer alıyor. Ayrıca selfie sevenler için oluşturulmuş 8 MP ön kamerası da cihazda bulunuyor. Cihazda yer alan batarya kapasitesi ise 3000 mAh. Kırmızı ve siyah renk seçeneği olan cihaz şu an Türkiye’de yok. Satış fiyatı 139.99 Dolar olarak belirlendi.