Android İçin En İyi Kilit Ekranı Uygulamaları

Paylaş!

Android İçin En İyi Kilit Ekranı Uygulamaları

Android kişisel görünümü ve güvenliği açısından ekran kilidi uygulamaları oldukça önemli bir konumda yer alıyor. Her Android ekran kilidi uygulaması farklı özeliklerde yer alıyor. Android mağazada bulunan birbirinden kaliteli Android için en iyi kilit ekranı uygulamaları aşağıda yer almaktadır.

1 – ZuıLocker

Android mağazada en çok indirilen ve beğenilen bir ekran kilit uygulaması olan ZUI Locker, oldukça kullanışlı ve şık bir ekran kilit uygulamasıdır. Basit ara yüzlere sahip olan uygulama, Android cihazınızın adeta kullanıcı dostudur. Cihazınızın şarjını sömürmez ve veri tasarrufu yapmanıza olanak tanır. uygulama içerisinde sizlere önerilerde bulunarak Android cihazınızın verimliliğini nasıl arttıracağınızı öğrenebilirsiniz.

2 – Echo Notification Lockscreen

Yıllardır Android cihazları dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı koruyan Echo Notification Lockscreen, kısa bir zaman önce Microsoft tarafından satın alınmıştır. Microsoft’un satın almasından sonra oldukça kaliteli bir hal alan Echo Notification Lockscreen şuan milyonlarca Android kullanıcısının cihazını güvenle korumaktadır. Ayrıca uygulama içerisinde ücretsiz wallpaper desteği de sunulmaktadır.

3 – Loklok

LokLok Android cihazınızın ekranını koruduğu kadar çeşitli kişiselleştirme özellikleri de sunar. Oldukça başarılı bir koruma hizmeti sunan uygulama, kişilere ekran üzerinde resim çizebilme özelliği de sunar. K   ullanıcılar dilerse çizimlerini sosyal medya da paylaşabilirler. Tamamen ücretsiz olan LokLok, Android cihazınızda alan kaplamaz.

4 – Cm Locker

Son yıllarda başarılı bir çıkış yapan CM Locker, Android mağazada her geçen gün kitlesini arttırmaktadır. Uygulama içerisinde korumaya yönelik çeşitli araçlar mevcuttur. Kullanıcılar bu ayarlara kolay bir şekilde erişebilir ve düzenleyebilirler. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan çeşitli temalar da mevcuttur. Yani kullanıcılar eğer isterlerse Android cihazının kilit ekranına birbirinden farklı binlerce temalardan seçim yaparak kullanabilir. Ücretli ve ücretsiz binlerce tema sürekli yenilenmektedir.