Apple Watch Kayışları Nasıl Değiştirilir?

Paylaş!

Şimdi okuyacağınız bu makalede apple watch kayışları nasıl değiştirilir? Sorusunun cevabını sizlere adım adım aktarmaya çalışacağız. Apple Watch’ta yeni iseniz, muhtemelen bir Apple Watch bandını nasıl değiştireceğinizi merak ediyorsunuz. Bu saatle ilgili sevdiğimiz şeylerden biri, herhangi bir smartwatch için mevcut en iyi uygulamalardan bazılarını göstermesi dışında, şu an için mevcut olan çok sayıda şık bant ve aksesuardır. Apple Watch’u 42-38 milimetre boyutlarında da satın alabilirsiniz, yani çocuklar ve yetişkinler için de uygundur.

Çok fazla Apple Watch aksesuarı bulunduğundan, bir tane satın alırken yapmak isteyebileceğiniz ilk şey onu kişiselleştirmek ve kendin yapmaktır. Apple Watch’taki bir grubu nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, önce bunu okumanızı öneririz, böylece ilk defa doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Mükemmel Apple Watch grubunu aramanızı biraz kolaylaştırmak için, mevcut en iyi Apple Watch gruplarını nezaketle topladık .

Grubu Değiştirmeden Önce

Apple Watch’ınızı yüzü aşağı bakacak şekilde sabit bir yüzeye yerleştirmek isteyebilirsiniz. Açıkça bunu yapmak zorunda değilsiniz, ancak yaparsanız, yalnızca paslanmaz çelik Apple Watch Serisi 2 olanın çizilmeye karşı dayanıklı safir cam kullandığını unutmayın. Alüminyum Apple Watch, çiziklere eğilimlidir, bu nedenle yumuşak bir yüzeye ya da kumaşa koymalısınız.

Grup Apple Watch’ıma Nasıl Bağlanıyor?

Apple Watch’ınızda ki gruba bakarsanız, ortada küçük bir plastik parçası göreceksiniz. Bandı yerleştirdiğinizde, bu küçük parça Apple Watch’taki küçük bir deliğin içinde kayar ve tık sesi duyulur. Grubu çıkarmak için, saatin arkasındaki düğmeyi bırakarak serbest bırakınız.

Apple Watch’ınızdaki Bandı Çıkarma Ve Değiştirme

Adım 1: Saatinizi elinizde sıkıca tutun veya sabit bir yüzeye yüzüstü yerleştirin.

Adım 2: Saatinizin arkasındaki serbest bırakma düğmesini basılı tutun ve aynı zamanda çıkarmak için bandı sağa veya sola kaydırın.

Adım 3: Yeni bandı klik sesi duyana kadar kaydırın.

Adım 4: Serbest bırakma düğmesine basmadan, güvenli bir şekilde takıldığından emin olmak için bandı yavaşça sola ve sağa kaydırmaya çalışın.

Grubu çıkarmakta zorlanıyorsanız endişelenmeyin. Düğmeye basmaya devam edin ve tekrar deneyin. Bazı bantların çıkarılması diğerlerinden daha kolaydır.

Apple, Apple Watch için güzel bir grup koleksiyonuna sahiptir. Hepsinin farklı tasarımları var, bu yüzden onları ayarlama şekliniz modeller arasında biraz farklı. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kayış ile haftanın her günü için farklı bir görünüm elde edebilirsiniz!

Bu yolları adım adım uygulayarak sizde apple watch kayışları nasıl değiştirilir? Sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.