ASUS Zenfone Max Pro M2 Çıkıyor

Paylaş!

ASUS Zenfone Max Pro M2 çıkıyor. Asus Hindistan hesabından yapılan açıklama ile daha önceleri hakkında dedikodular dolaşan telefon gün yüzüne çıkmış oldu. Asus akıllı telefon sektörüne adım attığından beri çıkardığı modeller arasında Zenfone Max Pro M1 ile kendisinin dahi beklemediği yüksek ve keskin bir başarı elde edince hemen kolları ikinci model için sıvadı. Daha önceden hakkında bazı dedikoduların çıktığı telefon resmi bir hesaptan yayınlanması ile beraber kesinleşmiş oldu. Bu haber ile birlikte de telefonun tasarımı ve ilk özellikleri hakkında da bilgi edinme şansı yakalamış olduk.

Daha Keskin Hatlar

Yeni çıkacak olan Zenfone Max Pro M2 diğer modele göre biraz daha keskin hatları olan çentikli bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Ayrıca duyuruyu yapan Twitter hesabının bildirdiğine göre telefonun çıkacağı tarihte tam olarak belli olmuş oldu. 11 aralık olarak bildirilen bu tarihe telefonun hayranları kenetlenmiş durumda gibi görünüyor.

Donanım Özellikleri Net Değil

Yapılan açıklamada fazla görsele yer vermeyen firma telefonun henüz özelliklerini de bir sır olarak saklıyor. Arka tarafında 3 kamerası bulunması beklenen telefon için snapdragon 660 işlemci ile 4 GB ve 6 GB önbellek seçeneklerinin satışa sunulması da beklenenler arasında. Ayrıca hafıza içinde seçenekli bir satış politikası uygulaması beklenen Asus telefonun 64 GB ve 128 Gb’lık iki farklı modelini yapacak gibi duruyor.

Daha Fazla Görsel Bekleniyor

Telefonun çıkış tarihi yaklaşırken firma tarafından daha fazla görselin paylaşılarak telefonun daha da netleşmesi ise beklenen diğer olgulardan bir tanesi. Cihazın ilk versiyonunun beklenenin üzerinde bir talep alması ile beraber hemen ikinci model için kolları sıvayan Asus nasıl bir cihaz ile teknoloji severlerin karşısına çıkacak o da ayrı bir merak konusu. Henüz netleşmeyen birçok şey olsa da Zenfone Max Pro M2 aynı birinci modeli gibi oldukça ilgiyle karşılanacak bir Android telefon olacak gibi duruyor. Akıllı telefon piyasasında ki marka sayısı ve kaliteli model sayısı arttıkça da firmaların daha iyi versiyonları piyasaya sürmesi ile beraber teknoloji severler için seçeneklerin sayısı daha da artacaktır.