Dört Kameralı Telefon Motorola

Paylaş!

Dört Kameralı Telefon Motorola Önceki modellerden daha farklı ve dört kameralı telefon çıkarmaya hazırlanan Motorola, yeni modelin tasarımı konusunda da iddialı. Motorola önceki tasarımlarında genellikle dairesel kamera modülleri kullanmaktaydı. Yeni çıkacak model de ise oval ve kare köşeli dört kameranın telefonun arka yüzeyinin daha ortalarına doğru yerleştirildiği göze çarpıyor. Kameraların altında is Motorola simgesi dikkat çekici bir şekilde yer alıyor.

Farklı Özellikler

Çift Led Flash eşlik eden kameralardan birinin geniş açılı olması ihtimal dahilinde. Ayrıca One Vision modelinde olduğu gibi kameralardan birinin 48 MP çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Ön kameranın U şeklinde bir çentiğe yerleştirildiği yeni modelde ekranın 6,2 inç olması bekleniyor.

Cihazın Boyutları

Cihazın boyutlarının 158.7x75x8.8 mm ve maksimum kalınlığının 1 santimetrenin üzerinde olacağını duyuran cashkaro.com. ‘un haberine göre yeni cihazda ekrana gömülü parmak izi tarayıcı da bulunacak. Yeni telefondaki diğer bir başkalık ise 19:9 ekran/gövde oranı olması. Motorola One Vision ve One Vision Plus modellerinde bu oran 21:9 idi.