Redmi Pro 2 Yeni Özellikleri İle Geliyor

Paylaş!

Redmi Pro 2 Yeni Özellikleri İle Geliyor. Redmi Pro 2’nin açılıp kapanabilir ön kamera ile kullanıcılara sunulacağı iddia edildi. Bilindiği gibi Redmi, yakın zamana Xiaomi’den ayrılarak çalışmalarına tek başına devam ediyor. İlk olarak giriş ve orta seviyelerde telefon üretimi yapan Redmi, şimdi de yeni bir amiral gemi telefonu üzerinde çalışıyor.

Qualcomm Snapdragon 855 işlemciye sahip bir telefon üzerinde çalıştıklarını belirten firma, telefonun özelliklerini kimse ile paylaşmıyor. Yeni amiral gemisi telefonun ne zaman tanıtılacağı ise merak konusudur.

Redmi Note 7 Pro ile Benzer Özellikler

Redmi’nin daha önceki modellerinde görülen özellikler Redmi Pro 2’de de olacak. Weibo’da duyurulan habere göre, daha önceki modellerde görüldüğü gibi Redmi Pro 2’de de telefonun ön yüzü tamamen ekrandan ayrılacak ve ön kamera ise bir platform üzerine yerleştirilmiş bir şekilde hareket edebilecek.

Bunların haricinde telefonun arka kısmında dikey olarak konumlandırılmış 3 adet kamera bulunacak. Bu kameralardan en gelişmiş özellikli olanı ise Sony üretimi 48 MP’lik kamera. Redmi, aynı kamerayı Note 7 Pro’da da kullanmıştı.