En Yeni Akıllı Saat Modelleri

Paylaş!

Yeni bir yıla giriş yaptığımız şu günlerde, teknolojinin en yeni tasarımları da raflarda yerini almaya başladı. Şimdiden gözde olan en yeni akıllı saat modelleri seçeneklerini inceleme altına aldığımız bu yazıda, farklı markaların akıllı saatlerini bulabilirsiniz.

Xiaomi Haylou LS01

Xiaomi markası yeni yıla hızlı bir giriş yaparak, akıllı saat modeli olan Haylou LS01’i piyasaya sürdü. 1.3 inç kare şekilli dokunmatik ekranı, iki ayrı renk seçeneği ve içerdiği birçok özelliğiyle de şimdiden gözde akıllı saat modelleri arasında yerini aldı. Aynı zamanda fiyatının uygun olması da kullanıcı adaylarını cezp eden bir avantaj.

Paslanmaz çelik gövdeye yer veren Xiaomi Haylou LS01, ayrıca 240×240 piksel çözünürlüğe sahip TFT LCD ekranla tasarlanmış. 210 mAh bataryayla yaklaşık 10 günlük stabil bir kullanım sunuyor. Cihazın bazı özellikleri arasında takvim, kalori takibi, akıllı bildirimler, müzik çalar kontrolü, kronometre, mesafe ölçer yer alıyor. Cihaz birçok aktiviteyi de destekliyor.

Zeblaze Vibe 3 Pro

Akıllı saat teknolojileriyle tanıdığımız bir marka olan Zeblaze, yeni yılda Zeblaze Vibe 3 Pro adlı akıllı saatliyle ön plana çıkmayı başardı. Ortalama üzeri bir fiyatla kaliteli bir akıllı saate sahip olmak istiyorsanız, bu modeli değerlendirmenizde yarar var.

1.3 inç IPS ekrana sahip Vibe 3 Pro, 240×240 piksel çözünürlükte ve multi touch işlevini destekliyor. Daire şekilli olan bu gövde çinko alaşım ile tasarlanmış. Etkinlik takibi, kalori takibi, takvim, kronometre, müzik çalar kontrolü, hız ölçer, hedef belirleme, hatırlatıcılar gibi özelliklere sahip olan cihazın farklı birçok aktiviteyi de desteklediği görülüyor. 180 mAh bataryasıyla yaklaşık 5 gün stabil bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Honor MagicWatch 2 46mm

Akıllı teknolojilerde oldukça beğenilen bir marka olan Honor, yeni akıllı saati Honor MagicWatch 2 46mm ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 1.39 inç ekranlı cihaz, 454×454 piksel çözünürlükte AMOLED ekranla tasarlanmış. Bu sayede AOD özelliği kullanılabiliyor.

Paslanmaz çelikten olan daire gövde, farklı uygulama ve aktiviteleri destekliyor. Aynı zamanda Türkçe dil desteği sunan cihaz, oldukça kullanışlı bir yapıya sahip.