Fifa 21 Nasıl Olacak?

Paylaş!

EA’nın FIFA serisi aynı zamanda dünyanın en popüler futbol oyunlarından biridir ve bu yıl da yenisi çıkacak oyunlardandır. Ekrana kilitlemek için çıkacak olan FIFA 21 , oyunu oynayan oyuncular için birçok yeni ve güzel özelliğe sahiptir. Bu nedenle bu oyun bir önceki oyundan çok daha iyi olacaktır. Dolayısıyla, “FIFA 21 ” sadece küçük güncellemelere sahip bir oyundan daha fazlasıdır.

Her yıl, FIFA serisi piyasaya çıktığında, oyuncular için büyük tartışmalara neden olacak bir durumda ortaya çıkar. Bu durum; yeni çıkacak oyunun küçük bir güncelleme mi yoksa oyuncuya bambaşka deneyimler sunacak yeni bir oyun mu? Olduğudur . Tabii ki, FIFA 21’de tartışmalardan nasibini almıştır.

Ancak bu sefer EA gerçekten önemli değişikliklerle kapsamlı bir oyun başlatmıştır. Bu nedenle, oyunu oynamadan önce oyun hakkında önyargıya düşmek yanıltıcı olabilir. Herkes EA’nın FIFA ve Konami’nin PES’lerinin sıklıkla karşılaştırıldığını bilir. Aslında, oyuncular PES ve FIFA katılımcıları ikiye ayrılır.

Fifa 21 Senaryo Modu

Her yıl olduğu gibi, FIFA 21 kullanıcılara çok farklı ve çok detaylı yenilikler sunuyor. Playstation 4, Xbox ve PC için piyasaya sürülen yeni oyunlar her zaman büyük ilgi görmektedir.

Oyunun ayrıntılarına farklı versiyonlarda ve farklı fiyatlarda bakıldığında ilk göze çarpan unsur, Volta futbolu olmaktadır. Aslında, Volta iki açıdan önemlidir. Birincisi sokak futbolunu FIFA 21’ye yükseltmek ve ikincisi FIFA tarafından övülen önceki “yolculuk” modunun yerini doldurabilmektir. Bu yüzden oyuncular Volta’da yazılı bir senaryo ile sokak futbolu oynayacaktır.

Fifa 21
Fifa 21

Sokak Futbolu

Bu durum hakkında konuştuğumuzda, büyük yeniliklerden bahsetmek imkansız. Bununla birlikte, farklı tatlar arayanlar için yararlı olduğu söylenebilir. Son derece uzun orta sahne bizi hikayeye sokmaya çalışıyor. Bununla birlikte, belirtildiği gibi, çalışma programı zamanları çok uzun. Bu durum oyuncuyu sıkmaktadır.

Volta’nın dikkat etmesi gereken oyun dinamikleri bulunur. Volta, oyunculuk becerileri, yetenek ve rakibini aldatmakla ilgili olmaktadır. Belirli sayıda gol atarak oyunu tamamlanır ve yetenekli oyunculara karşı oynarsanız kendinizi geliştirme ve daha iyi ekipmanlara sahip olma imkanına erişebilirsiniz.