Grado İç Kulaklık Özellikleri

Paylaş!

Grado İç Kulaklık Özellikleri kulaklık teknolojisinde kendisinden sıkça söz ettiren Grado, geçtiğimiz yıllarda kablosuz kulaklıkların moda olmasıyla, kendi imzasını taşıyan ve harika özelliklere sahip bir kablosuz bantlı kulaklık çıkartmıştı. Müzikseverlerin özenle yakından takip ettiği firmanın özel üretimi olan bu kulaklığa bir yeni arkadaş daha geliyor. Özellikleri ve şıklığıyla tekrar kendisinden söz ettirmeye hazır olan Grado, yeni kablosuz kulak içi kulaklıklarını tanıttı.

Grado’nun Genel Özellikleri

Piyasada birbirinden farklı markaların, onlarca çeşit kulak içi kulaklıkları bulunuyor. Grado’nun bu kulaklıklardan sıyrılıp sıyrılamayacağı ise merak konusu oluyor. Fiyat ve performans açısından incelenmesi gereken ürünün sevdalıları da bir hayli fazla.

Grado iç kulaklık özellikleri arasında:

  • Bir seferlik şarj ile altı saate yakın kullanım sunuyor,
  • Standart kablolarla şarj edilebiliyor,
  • Dış ortamdan gelen gürültüyü önlemeye sahip,
  • Dokunmatik kontroller sunuyor.

Sesli bir asistanla üretilen bu teknolojik alet, sesin azaltılmasında, şarkının atlanmasında ve sesin yükseltilmesinde de sanal asistandan yardım alınmasını sağlıyor. Kontrolün elinde olmasını sevenlerin hayran kalacağı bu ürün, şık ve modern bir görüntüye de sahip.

Grado İç Kulaklık
Grado İç Kulaklık

Grado’nun Başarılı Olduğu Konular

Kulak içi kulaklıklar, genellikle insanların ilk tercihi olmuyor. Kablosuz olması, kaybolma riskini ortaya çıkartıyor. Kullanımının da kolay olmadığını düşünen insanlar, daha çok kulaklıklarda farklı modelleri tercih edebiliyor. Grado, tüm bu korkuları geride bırakmanızı sağlayacak özelliklerle diğer rakiplerine meydan okuyor. Müzik dinlerken, film ve dizi seyrederken, oyun oynarken performansınızı katlayarak artırmanıza yardımcı olacak yapısı, kulak içinden düşmeden rahatla hareket edebilmenize imkan tanıyor.

Düşmeyen Kulaklık

Silikon uçlara sahip olan kulaklık, kulak içinize rahatça oturabilecek yapıya da sahip. Böylece kolaylıkla takılması sağlanıyor. Kilitlemek ve kulak içinde kalması için özel bir harekete sahip olan Grado, bu harekete kilit için döndürmek adını vermiş. Kaybolur ya da düşer korkusu yaşamadan, müzik ve dizi keyfinize dönmenizi sağlayacak bu kulaklıklar, özel kutusu içerisinde şarj ediliyor. Toplamda 36 saat müzik keyfi sunan ürünün kısa sürede şarj olduğu da biliniyor. Kullanıcıların ilgisini çeken ürün, siyah ve asil bir görüntüyle sunuluyor.