Huawei Children’s Watch 4X Özellikleri

Paylaş!

Huawei, yaptığı ürünleri ve geliştirdiği teknolojileri bakımından birçok kişiyi etrafına çekmeyi başardı. Bununla birlikte sadece anne ve babalar değil aynı zamanda büyüklerimizin de telefon gibi dijital cihazlara yatkınlığını arttırdı. kullanışlığının kolaylığıyla daha fazla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Çıkardığı Huawei children’s Watch 4X özellikleri bakımından oldukça yeni ve popüler. Dayanıklılığı, çift kamerası ve konum bulma özelliği ile çocuklara aradığımız güven ortamını yaratıyor ve anne babaların içleri rahat oluyor.

Faydaları Neler?

Huawei Children’s Watch 4x özellikleri ile başlamak gerektiğini düşündük. En önemli özelliği bahsettiğimiz gibi fazla güvenlik içermesi. Bu sayede çocuğunuzu okula ya da herhangi bir yere gönderirken gözünüz arkada kalmıyor. 1 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanına sahip olmasıyla fotoğrafları, dosyaları arşivinde uzun süre saklayabiliyor. Bu da aile fotoğraflarınızı uzun süre onun yanında tutabileceğiniz, kaybolduğunda ya da başına bir iş geldiğinde fotoğrafınızı göstererek tanınabilirliği arttırıyor. Manyetik hızlı şarj özelliği ile dışarı çıktığınız ve şarjının bittiği anda küçük yerlerde bile kısa sürede şarjını doldurabileceğiniz anlamına geliyor.

Birkaç faydası şunlar:

  • Bireye kendi başına farklı yerlere gidebilme, GPS açabilme ve aile bireylerini arayabilme hakkı tanınıyor.
  • Çift kameralı sistemiyle konuştuğu kişinin kim olduğunu anlayabiliyorsunuz.
  • Kimseye fark ettirmeden gittiğinde yerini tespit edebiliyor, polise kolaylıkla haber verebiliyorsunuz.

Buna benzer faydaları sayesinde Huawei Children’s Watch 4x kişileri güvende hissettiriyor ve hiçbir tereddütte kalmadan ürünü satın almaya teşvik ediyor.

Huawei Children's Watch 4X Özellikleri
Huawei Children’s Watch 4X Özellikleri

Daha Önce Ne Gibi Ürünleri Vardı?

Huawei Children’s Watch 4x özellikleri yayınlanmadan önce akıllı bilekliği Band B6 ve yeni tableti MatePad 10.8’i tanıtmıştı. Bu cihazların en önemli özellikleri günde 50 mesaj, 3 çağrı, 3 alarm ve 200 kez ekran kontrol edebilmesiydi.

Nerelerde Kullanılır?

Birçok yerde kullanılabilme özelliği olan bu alet; çocuğunuzun gittiği parklarda, oyun alanlarında, yüzme havuzlarında kısacası her yerde kullanılabilir. Bu sayede çocuğunuz güvenli bir şekilde hayatına devam edecek, sizin de gözünüz arkada kalmamış olacak. Emin olun kullandıkça çevrenizde çocuğu olan kişilere de önerip kullanmalarını sağlayacaksınız. Bu memnuniyetten biz de memnun olacağız.