Huawei P30 Akıllı Cihazdan Kaldırılan Kulaklık Özelliği Geri Dönebilir

Paylaş!

Yılların sevilen iki oyununun birleştirilmesiyle ortaya çıkarılan Half Life’ın Max Payne Modunda en son ve en büyük güncelleme gerçekleşti. Half-Life sevenler ve takipçileri oyundaki bütün güncellemeleri büyük bir merakla bekliyordu. Bu güncelleme ile eklenen yeni özellikler onları hem mutlu etti hem oyundan daha fazla zevk almalarını sağladı. SuXin tarafından yapılan açıklamaya göre çok fazla değişiklik oldu.

Açıklamaya göre Max Payne Modunda yapılan en büyük güncelleme ile oyuna farklı özellikler eklendi. Yapılan güncelleme ile oyuna Twitch uyumu, rastgele modu ve yeni kabus özellikleri eklendi. Eklenen bu özellikler ile oyun eski halinden çıkarak yeni bir görünüm de kazandı. Bu durum da Half-Life oynayanların oldukça fazla beğendiği bir durum oldu.

Half-Life’a Max Payne Modunda Hangi Özellikler Eklendi?

Half-Life oyununa son yıllarda oldukça güzel özellikler eklenerek daha zevkli ve eğlenceli hale getirildiği zaten biliniyordu. Half-Life oyununda yapılan son güncelleme ile rastgele mod durumuna bazı yeni özellikler eklendi. Rastgele modda eklenen bu yeni özellikler ile sayısız mermi hakkı, nişan almada zorluk çıkaran sarhoş/sallanan görüntü, hasar alındığında geri giden özellik gibi oyunda güç kazandıracak haklar alınabilecek.

Half-Life’da son Max Payne güncellemesi ile sağlanan en iyi özelliğin ise Payned olarak adlandırılan özellik olduğu da belirtildi. Oyunda verilen yeni özellik sayesinde NPC düşmanları yani bilgisayar ve yapay zeka olan karakterler Max Payne’e dönüşerek Half-Life sevenlere zorlu mücadeleler getiriyor. Oyun yeni uygulama modu sayesinde daha eğlenceli ve daha zorlu bir hale getiriliyor.

Half-Life oyununda eklenen bir diğer özellik ise Twitch uyumluluğu özelliği oldu. Oyunda bulunan Twitch sohbeti ile yayıncılar oylama başlatarak Half-Life sevenlerin hangi modu oynayacakları konusunda kendilerinin karar vermelerine olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra rastgele modunda verilen bir diğer güncel özellik ise oyuncuların rastgele silah değiştirmelerine izin veren özellik oldu. Half-Life oyununda verilen bu son Max Payne güncellemesi ile oyunu mutlaka tekrar oynamalısınız. Half-Life oyunu sevenlerdenseniz eklenen bu özellikler sayesinde oyuna bayılacaksınız.