Instagram ve Youtube Fenomenleri Hayranları ile Buluşacak

Paylaş!

Instagram ve Youtube fenomenleri hayranları ile buluşacak. Sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanımı ile beraber fenomen haline gelmiş olan pek çok kullanıcının varlığı su götürmez bir gerçek halini almış durumda. Fenomen olarak adlandırılan bu kişiler video, resim gibi bir çok materyali kullanarak aynı anda milyonlarca insana ulaşabilme imkanına sahip olurlarken hayranları da gün geçtikçe artış göstermekte.

Düzenli bir şekilde içerik üretimi yapan ve bu içerikleri üretirken özgün fikirlerden faydalanan fenomenler İstanbul’da düzenlenecek olan bir etkinlik sayesinde hayranları ile buluşma fırsatı yakalayacaklar. Social Fest adı altında 24 Kasım tarihinde düzenlenecek olan festivalde birçok Instagram ve Youtube fenomeni etkinlikte yer alacak. İstanbul Grandpera’da düzenlenecek olan etkinlik çerçevesinde Emek sahnesinde bulunacak olan fenomenler hayranlarından gelen soruları yanıtlayarak merak edilenlere cevap verecekler. Sosyal medya, seyahat, fotoğraf trendleri konusunda da katılımcılar ile panel düzenlemesi yapılacak olan etkinlikte birçok kişinin katılım sağlaması bekleniyor.

“360 Derece Fotoğraf” Teması

İstanbul Grandpera’nın Emek sahnesinde düzenlenecek olan Social Fest etkinliğinin teması “360 Derece Fotoğraf” adı ile sunulacak. Sosyal medya fenomenleri, sosyal medyayı başarılı ve etkin bir şekilde kullanmanın püf noktalarını anlatacaklar. Instagram uygulaması içerisinde beğeni almak ve sayıyı arttırmak için nasıl fotoğraflar çekileceğine, ışık ve renk ayarlarının nasıl olması gerektiğine, güncel seyahat rotalarının nereler olduğuna dair pek çok sorunun yanıtını verecek olan fenomenler son dönem trendlerinden de bahsedecekler. Ünlü fotoğrafçılar arasında yer alan Canber Üregel, Mustafa Seven, Sefa Yamak ve daha pek çok kişinin katılım sağlayacağı etkinlik 24 Kasım’da gerçekleşecek.

Hayranları ile buluşmaya hazırlanan fenomenlerin etkinlik çerçevesinde selfie çektirmeleri, birebir sohbet edebilme fırsatını sağlamaları da beklenen gelişmeler arasında. Etkinlik çerçevesinde katılım sağlamak isteyen kullanıcıların biletleri Biletix platformu üzerinden ya da Instagram uygulamasında yer alan Social Fest resmi hesabı üzerinden satın alabilmeleri mümkün olacak. Etkinlik kapsamında katılımcılar göz önünde olan Instagram ve Youtube fenomenlerinden seçilerek gerekli olan teknik bilgilerin nasıl kullanılacağına dair katılımcılar ile sunum temalı bir panel hazırlanacak.