İPad Pro Türkiye Pazarı İle Buluştu

Paylaş!

İPad Pro Türkiye pazarı ile buluştu. Apple tarafından sunulan ve dünya üzerinde çeşitli satış rekortmenlikleri bulunan iPad Pro Apple etkinliği ile beraber Türkiye pazarında satışa sunulacağını takipçileri ve Türk pazarı ile paylaştı. AnTuTu rekortmeni olan Apple ürünü iPad Pro’nun satışı hakkındaki detaylar ise şimdiden takipçiler tarafından fazlasıyla takip edilenler arasına girmeyi başardı. Satışa sunulduğu ülkelerden çok fazla olumlu tepkiler alan ürün için Türkiye pazarından gelecek olan yorumlar ise şimdiden merak konusu olmaya aday olarak yorumlandı.

Başarı Rekortmeni iPad Pro

İşletim sistemindeki başarısı nedeniyle kullanıcılardan tam puan alan iPad Pro beklenilenin üzerinde gerçekleşen başarısı ile göz doldurmaya devam ediyor. Apple Store üzerinden henüz remi kanallar ile satılmaya başlanmamasına rağmen Apple tarafından onaylı şekilde N11 adlı online alışveriş mağazası üzerinden satışa sunulmuş olarak görülüyor. Ürün fiyatları arasında herhangi bir fak olmadığı da yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

Fiyatları konusunda ise başlangıç fiyatı olarak belirlenen rakam kur değişimine bağlı olarak aşağı yukarı 5.899 TL olarak açıklandı. iPad Pro’nun 11 inç olarak piyasaya sunulan modelinin fiyatı olan bu rakama vergiler dahil şeklinde ürünü N11 sitesi üzerinden almak oldukça pratik şekilde gerçekleştiriliyor. 256 GB olan model için ise 6999 TL, 512 GB olan modeli için ise 8499 TL ödeme yapılması isteniyor. Ayrıca 1 TB olan modeli de satışa sunulan modeller arasında bulunuyor. Bu model için talep edilen rakam ise 11.499 TL olarak siteden görülebiliyor

Bir üst tasarım olan ve 12.9 inç olarak sunulan iPad Pro için ise başlangıç modellerinde rakamlar 7.399 TL civarında başlıyor. Yine aynı şekilde 256 GB olanı 8.499 TL, 512 GB olanı 9.999 TL ve 1 TB olan en üst hafıza genişliğindeki modeli ise 12.999 TL olarak satışa sunuldu.

Ürünleri Apple Store aracılığı ile temin etmek isteyenler ise sitede şuan için mevcut olmadığı yönünde bir uyarı ile karşılaşıyor. Apple tarafından Türkiye pazarı ile tanıştırılan ürün için henüz kesin bir tarih verilmediğinden dolayı ne zaman satışa açılacağı net olarak bilinmiyor.