İphone Toplu Sms Nasıl Gönderilir

Paylaş!

Dünyanın en güçlü ve donanımlı kişisel aygıtı olarak sunulan iphone telefonlar her geçen gün yeni model telefonları ile hayatımıza renk katmaya ve teknolojiyi yenileyerek rakipsiz olaya devam etmektedir. Farklı işletim sistemi ve yeniliklerin ilk adresi olan iphone telefonlar ile hemen hemen bütün hizmetler sunulmuştur. İOS işletim sistemi ile farklı bir işletim özelliği olan telefonlar oldukça korunaklı olarak görülmektedir. Şifreleme yöntemleri, hızı ve sunduğu avantajla oldukça yüksek kalitededir. Yazılım cihaz üzerinde oldukça yer kaplamakta olup yapısı nedeni ile A pple App Store ve İtunes dışında başka hiçbir yerden uygulama yüklemenize imkân vermez. Yetenekleri ile göz dolduran telefonlar iş hayatınızda ve normal kullanım için yüksek kalite sunmaktadır. Birçok amaç için kullandığımız telefonlarımız ile kolayca mesaj gönderme yapabiliriz. Birçok farklı neden için toplu mesaj gönderimi gerçekleştirmek istediğinizde İphone toplu sms nasıl gönderilir sorusuna yanıtı telefon içeriğinden bulabiliriz.

İphone Toplu Sms Gönderimi

Telefonun genel özellikleri arasında toplu sms gönderimi bulunmamaktadır. Telefon özelliği ile App store’dan indirebileceğiniz toplu sms gönderme programını indirerek kolayca rehberinizde bulunan tüm kişilere birden sms gönderimi sağlayabilirsiniz. Kolay ve basit olan bu yöntem dışında telefonun özelliğinde bulunan rehberden grup oluşturarak, grubunuzda bulunan tüm kişilere aynı anda toplu mesaj gönderimi yapabilirsiniz. İstediğiniz kişileri daha sonra gruptan çıkarabilir ya da ekleme yapabilirsiniz. Basit olan bu yöntem ile kolayca mesajlaşa bilirsiniz.

İphone Toplu Sms Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Toplu mesaj gönderimi için telefonunuzda facebook uygulaması yüklü ise tolu mesaj gönderirken gönderdiğiniz mesaj mms olarak gidebilir, buda size farklı bir fatura yansıtır. Telefonunuzun ayarlar bölümünden mms yazışmalarını kapatarak önlem alabilirsiniz. Yine aynı bölümde ter alan İmessage özelliğini açtığınız takdirde mesajlarınız sms olarak gidecektir.