iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme

Paylaş!

iPhone cihazınızda ücretsiz müzik indirmeyi vaat eden birkaç uygulama bulunmaktadır. En popüler uygulamaların cihaza müzik indirmekle kalmayıp, aynı zaman da sınırsız bir şarkı kütüphanesine sahip olmamaktadır. Bu tarz uygulamaların kullanımını imkansız kılan reklamlarla dolu olduğunu da unutmamalısınız. İphone’da internetsiz müzik dinleme olanağı bulunmaktadır.

Musify İle Sınırsız Müzik

İPhone’da ücretsiz olarak şarkı indirmek ve dinlemek istiyorsanız musify’a sizin için güzel bir uygulama olmaktadır. Herkes müzikten hoşlanmaktadır. Ama en sevdiğiniz şey, müziğin serbest olduğu zamanlardır. Uygulama, popüler sanatçılardan iPhone’a ücretsiz müzik sunmayı ve cihaz bir internete bağlı olmasa bile müzik çalmaya devam etme olanağı sunmaktadır. Musify kullanımı oldukça basit olmaktadır. Uygulama, App Store’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Nasıl Çalışır

Müzik kütüphanesi çok geniştir ve farklı ülkelerin şarkı çizelgeleri bulunmaktadır. Bulamadığınız şarkıları arama butonunda arayarak bulabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken tek şey indirmeyi başlatmak veya dinlemek için ilgilendiğiniz şarkıya tıklamak olacaktır. Çoğu şarkı başlığının yanı sıra, albüm fotoğrafları da gösteriliyor ve bu da seçimi kolaylaştırıyor. Ayrıca bir uyku zamanlayıcısı ve tüm anahtar düğmelerine sahip geleneksel bir oynatıcı bulunmaktadır. Ayrıca, uygulama arka planda çalmayı destekler, yani uygulamadan çıkabilirsiniz ve müzik arka planda çalar, ancak ses çalarken cihazınızı kilitleyebilirsiniz. İsterseniz kendi çalma listelerinizi de oluşturabilir ve şarkıları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Güncellemeler

Uygulamanın iyi bir geçmişi bulunmaktadır. Ancak sürekli güncellemeler sorunları çözüyor gibi görünse de en son güncelleme sistemi rahatlatmaktadır. Bununla birlikte, bazı şarkılar görünmesine rağmen, ek bir lisans talep edildikten sonra indirilememektedir. Fakat aynı şarkıyı ücretsiz olarak, başka bir sürümde, indirme problemi olmadan bulma imkanı da bulunmaktadır. İndirdiğiniz şarkıların musify’ın kendisi dışında hiçbir yerde görünmeyeceğini bilmelisiniz. Şarkılar yalnızca hem çevrim içi hem de çevrim dışı olan musify üzerinden çalınacaktır.