İsyanın Zinciri: Sylas League Of Legends’ın Yeni Şampiyonu

Paylaş!

Yeni şampiyon olarak İsyanın Zinciri: Sylas karakteri yarın League of Legends oyununa ekleniyor. E-Spor’un başını çeken oyun League of Legends’a yeni bir şampiyon daha geliyor.

Her sene “en fazla katılımcıya sahip E-Spor müsabakası” ile unvan sahibi olan League of Legends, Türkiye’de birçok genç tarafından oynanmaya devam ediyor. Büyük bir coşkuyla oynanan oyun, sürekli güncellenip, yeni şampiyonlara sahip oluyor. Oyuna, bu sefer ki güncellemede, rakibinin ulti yeteneğini ele geçirebilen bir yeteneğe sahip şampiyon “İsyanın Zinciri: Sylas” dahil ediliyor.

Şampiyonun Özel Güçleri

Pasif: Petrisit Patlaması etkisi: İsyanın Zinciri: Sylas kahramanı, yeteneğini kullandıktan sonra yapacağı ilk normal saldırısında zincirlerini sallayarak düşmanlarıma alan hasarı verebiliyor.

Q: Kırbaç Zincir: Zincirlerini savurarak yere çarpan İsyanın Zinciri: Sylas, bu yeteneğiyle rakiplerine hasar verip onları az miktarda yavaşlatıyor. Etkisi bu kadarla kalmayan darbeler kısa bir süre sonra vurulan yerlerde patlamalara neden oluyor. Bu patlamalarla rakiplerine tekrar hasar veriyor ve onları yavaşlatıp bu etki süresini artırıyor.

W: Kral Katili: Bu yetenekle rakibinin üstüne atılarak ona hasar verip kendi canını iyileştirebiliyor. Sylas; rakibin canı az kalmış ise daha fazla hasar verebiliyor. Aynı zamanda kendi canı ne kadar az ise o kadar daha fazla iyileşiyor.

E: Firar / Kaçır: Kısa bir mesafe için ileri atılabilip kalkan kazanabilen yeni şampiyon, kısa süre içerisinde bu yeteneğini tekrar kullanırsa bu savurduğu zincirler ile düşmanlarının üzerine atlayarak onları sersemletiyor. Böylece rakiplerine hasar veriyor. Ayrıca bu yeteneği ileride duvarlardan geçebilmek için de kullanacağını tahmin ediliyor.

R: Gasp: Sylas’ın en büyük yeteneği olan bir özellikte Gasp yeteneğidir. Rakibin ulti (R) yeteneğini çalabilmesine olanak tanıyor. Ultileri çalınan düşmanlar kendi kalan ultilerini kullanmaya devam edebiliyor fakat Sylas, ultisini çaldığı düşmanının ultisini tekrar çalabilmek için bir süre beklemesi gerekiyor.

Yarın Oyuna Eklenecek

Her yeteneğinden sonra bir tane normal saldırı gerçekleştirmesi de verilen hasarı büyük oranda artırıyor. Üzerine doğru gelen düşmanların E yeteneği ile firar edebilen Sylas, saldırının hemen sonrasında aynı yeteneği tekrardan etkinleştirerek düşmanına “karşı atak” düzenleyebiliyor.

R: Gasp yeteneği sayesinde birden fazla ultiyi arka arkaya ele geçirebilen Sylas, daha sonra bu ultileri rakip takımını kendi silahlarıyla vurmak için de kullanabilir. Yarın yayınlanacak olan 9.2 yamasıyla oyuna eklenecek İsyanın Zinciri: Sylas, oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.