Kripto Paraların Son Durumu

Paylaş!

Kripto para dünyası hareketli günler geçirmeye devam ediyor. Son derece yoğun geçen ve her geçen gün yeni gelişmeler yaşanan kripto dünyasında, kripto paraların son durumu yine oldukça dinamik bir gündem ile ilerlemeye devam ediyor. Eylül ayında oldukça başarılı bir sınav veren kripto para dünyası, ay boyunca yükseliş trendine sahne oldu ve ekim ayında da yükseliş trendini sürdürmeyi başardı. Eylül ayında 6400 dolar seviyesine kadar çıkan bitcoin fiyatı, kripto paralara yatırım yapanları oldukça sevindirdi ve ekim ayında da kripto paralar değer kazanmaya devam etti.

Yeni Gözde Cardano

Kripto para dünyasına yatırım yapanların 2017 yılından beridir sürekli olarak dikkatini çekmeyi başaran ve her geçen gün değerini artıran cardano özellikle 2019 yılına dair yapılan tahminlerde son derece değer kazanıyor. İlk olarak ekim ayına bitcoin yükseliş ile girince piyasalardaki tüm kripto paralarında değerinin artması bekleniyordu. Cardano ise özellikle uzun vadeli analizlerde 2019 yılı sonunda, yüzde %350’den fazla olması beklenen değer artışı ile oldukça yüksek bir seviyeye ulaşacak.

Kripto Dünyası Değerleniyor

Dijital alışveriş işlemleri artmaya devam ettikçe, kripto para dünyası da değer kazanmaya devam ediyor. Zaman zaman yaşadığı ani inişler ile beraber yatırımcının gözünü korkutan kripto dünyası bu durumdan uzun vadede başardığı değer artışları ile beraber yatırımcıya güven veriyor ve aynı zamanda dijital para dünyasının gelişimini de hızlandırıyor.

Bitcoin Yükseliyor

Eylül ve ekim aylarında oldukça başarılı sınavlar veren ve yükseliş trendine giren bitcoin piyasası kasım ayı ile beraber gelişimini sürdürmeyi hedefliyor. Yapılan analizler bitcoin piyasasının 1 kasım tarihinde 7340 dolara kadar yükseleceği ve yükselişini 2019 başı ile beraber düzenli olarak sürdürmeye devam edeceği yönünde gösteriliyor.