Netflix’in Yeni Dizisinde Kim Oynayacak?

Paylaş!

Netflix’in yeni dizisinde kim oynayacak? Son zamanlarda başarılı yapımları ile adından sıkça söz ettiren Netflix ikinci dizisini yayınlamaya hazırlanıyor. Netflix’in ikinci dizisinde tanıdık bir ismin rol alacağı duyuruldu. Beren saatin başarılı oyunculuğu ile Netflix tarafından yayınlanacak olan dizinin izleyiciler tarafından beğenileceği düşünülüyor. Fakat dizinin içeriği, konusunun ne olduğu, Beren Saat’in hangi rolde oynayacağı ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat buna rağmen izleyicilerin Beren Saati ekranlarda görmeyi özlediği, başarılı oyuncunun ekran karşısına geçecek olması hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Beren Saatin oynayacağı dizinin adı ise açıklandı. Dizinin adında herhangi bir değişikliği gidilmezse “Orijinal” adı ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Beren Saat Oynadığı Diğer Diziler

Beren saatin oynadığı diziler arasında; Aşka Sürgün, İntikam, Hatırla Sevgili, Unutulmaz, Fatmagül’ün Suçu Ne, Muhteşem Yüzyıl Kösem yer almaktadır. Özellikle Fatmagül’ün Suçu Ne ile izleyicilerin oldukça beğenisini toplamıştır. Dizilerinin yanında filmlerde de izleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Benim Dünyam, Gecenin Kanatları, Güz Sancısı, Gergedan Mevsimi gibi filmlerde de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Oyuncunun Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ardından yaklaşık iki yıl sonra sevenleri ile buluşacak.

Stephen King’ten Netflix Filmlerine Övgü

Usta yazar Stephen King de Netflix2in filmlerine oldukça beğendiğini, içerik, senaryo ve kurguların oldukça başarılı yönünde açıklamalarda bulunmuştur. Stephen King’den de tam oy alan Netflix’in dizi dünyasında daha başarılı çalışmalara imza atması bekleniyor.

Beren Saatin Oynadığı Film Ne Zaman Yayına Girecek?

Başarılı oyuncu Beren Saatin oynayacağı yeni dizi “Orijinal” hakkında pek detay paylaşılmazken Netflix tarafından dizinin izleyicilerinin karşısına Aralık ayında çıkacağı açıklandı. Netflix tarafından yapılan bu açıklama Beren Saat hayranlarının oldukça ilgisini çekti. Kısa sürede yayınladığı filmlerle adından söz ettiren Netflix, dizilerinin oldukça talep görmesi ve izlenme oranlarının yüksek olması ile dikkat çekiyor. İlerleyen günlerde dizinin içeriği, Beren Saat dışında hangi oyuncuların dizide rol alacağı ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor. Beren Saat dışında yayınlanacak olan filmde son zamanların başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un da oynayacak olması izleyenlerin dizinin henüz başlamamasına rağmen oldukça merak edilmesine neden olmuştur.