Pubg Mobile Emülatör Nasıl Güncellenir?

Paylaş!

Tüm dünyada büyük ses getiren pubg oyunun mobil versiyonu da oldukça popüler. Arkadaşlarınız ile birlikte heyecan ve aksiyon dolu dakikalar yaşamanıza yarayan pubg mobile oyunu, yeni gelen emülator kullanımıyla sadece telefondan değil bilgisayardan da bu zevke ortak olmanıza olanak sağlıyor. Peki, gelelim pubg mobile emülatör nasıl güncellenir? Sorusunun cevabına.

Pubg Mobile Emülatör Nedir?

Tencent Games’in telefondan oynanan pubg mobile oyununu bilgisayarlarda da oynama şansı tanıdığı bir sistemdir. Bu emülatör sistemi sayesinde telefon ekranından değil, klavye ve mouse yardımıyla oyuna dahil olacaksınız. Pubg mobile oyununu telefonda oynamanın zor olduğunu veya bilgisayar da daha iyi oynayacağını düşünen kişiler için sunulan pubg mobile emülatör, aynı senaryonun bilgisayara taşınmış hali de diyebiliriz.

Pubg Mobile Emülatör Nasıl İndirilir?

Tencent Games sitesinden pubg mobile emülatör oyununu kolayca indirip talimatları takip ederek kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Bu indirme yöntemine ek olarak farklı sitelerden oyunu indirebilirsiniz. Ama bu durum sizi biraz daha uğraştıracaktır. Çünkü Tencent Games dışında bir siteden indirme işlemi yaptığınızda, yön ve ateş tuşları gibi tuşları kendiniz atamanız gerekecek.

Pubg Mobile Emülatör Nasıl Güncellenir?

Tencent Games bu pubg emülatör hizmeti ile çok fazla sayıda oyuncuya ulaşmayı ve milyonlarca insanın beğenisini toplamayı başarmıştır. Ancak günden güne gelişen ve büyüyen bu oyuna yapılan iyileştirme çalışmaları ve oluşan hataların çözümü için belli aralıklarda güncellemeler gelmektedir. Bu güncellemeyi de yine Tencent Games sitesinden yapabilirsiniz. Böylece yeni eklenen mod ve eğlenceli içeriklerle sorunsuz bir şekilde diğer emülatör oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Ayrıca bu uzun solukla oynayacağınız pubg emülatör oyununa kısa zamanda adapte olup birinciliğin tadını doya doya çıkaracağınızın garantisini verebiliriz.